Yarını mı yok sayalım yoksa dünü mü?

Yarin yokmus gibi yasamak mi Dün yokmus gibi yasamak mi ?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• hayat bir gün oda bu gün desek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yarın zaten yok,alın yazısı neyse odur,yaşanacak günümüz varsa yarın olur,bence dünü saymayalım,yaşanacaklara bakmak lazım,

0|0
    0|0
  • dün geçmişte kaldı dünü hatırlamaya kalkarsan pişmanlık ve acıdan başka hiç bişe yaşamazsın. onun için dünü yok sayıp yarına bakmak en iyisi.

0|0
    0|0
  • ne alaka ,yarın yokmus gıbı yasıyorsam gunu bırlk yasıyormdur gelecek kaygımı bırakmısımdır otobus duragında, dun yokmus gıbı yasamak ıse gecmıse sunger cekmektır yasadgm kotu anılara nıspeten bı tavır ıcındeyım gıbıdır, ıkısı cok farklıdır bırı sayı dogrusunda +sonsuz diiğeri - sonsuz gibidir bunların

0|0
    0|0
  • geçmiş yaşantını kafadan silmen mümkün değil ama gelecekte ne olacağını bilemezsin.senin için olumlu yada olumsuz elbet birşey olabilir.bence dünü yoksaymak lazım.olan olmuş biten bitmiş.

0|0
    0|0
  • Bence iki'sinide yok sayalım. Dün yaptığımız hataları unutalım, yarın için kaygılanmayalım sadece bugünü düşünelim. Sanki bugün son günümüzmüş gibi yaşayalım.

0|0
    0|0
  • ikisini de yok sayamazsın sen bugün sen isen bu,dünün sayesindedir ;yarını da yok sayamazsın yarın seni yok sayar ancak :)

0|0
    0|0
  • Yarını yok saymayıp dünü düşünmemeye çalışmak ama dünden kopmayıp yarını da çok planlamamak lazım :) Hayat bu..

0|0
    0|0
  • Bugünü yaşamak gerek

0|0
    0|0
  • geçmişin negatifliğinden sıyrılıp geleceği kucaklamak

1|0
    0|0
  • ikiside yok bence,sadece su an var.yasadin yasadin yoksa fertig.

0|0
    0|0
  • anı yaşamak

0|0
    0|0
  • Geçmişimdeki kötü anları yok sayarım iyilikleri önüme katıp yoluma bakarım.

0|0
    0|0
  • bugünü yok say

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ikisini de var sayıyorum.

0|0
    0|0
  • geçmişi silip geleceğimizi yaşayalım.

0|0
    0|0
  • dünü yok sayalım(=

0|0
    0|0
  • Anı yaşasak olmuyor mu? İlla birşeyi yok sayacaksak yarını yok sayalım. Çünkü yarına çıkacağımızın bir garantisi yok.

0|0
    0|0
  • geçmişimde güzel günlerde var kötü günlerde dünümü bırakamam yani yarın ne olacak bilemem ama hayatımda o varken cok ktu birşey olmaz hralde...yarınımıda istiyorum ben wazgecemedim ya :):):):):)

0|0
    0|0
  • İkisini de yok sayalım:) Önemli olan şu an.

0|0
    0|0
  • Dünü yok sayıp önümüze bakalım.

0|1
    0|0
  • dün yokmuş gibi yaşamak..

0|0
    0|0
  • Elbette ki dünü..

0|0
    0|0
  • bence şimdiyi :P