Büyüye inanır mısınız? Yaptırdınız ise sonuç alabildiniz mi?

büyülere ve gerçek anlamda büyücülere inanırmısınız? öyle eften püften falcıları kast etmiyorum ben.Bu işe gerçekten ömrünü veren yetenekli insanlar varmı acaba? veya büyü yaptırıp gerçektende sonuç alan varmı aranızda?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Büyüyü çıkaran ''Mu Kabilesi'' dir. M.Ö 2 Milyon yıllarında yaşamışlardır. Bizim insanımızın kafa yapısı hala M.Ö. 2 Milyon. Gram ilerleme yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• inanırım ama yaptırmam cok günahhh

0|0
    0|0
  • inanıyorum evet ama, şöyle bir durum var.. büyü herkese tesir etmiyor sanıyorum.. bazı insanların auraları geniş ondan yoksa yıldızları mı yüksek bilmiyorum.. bazıları ise en ufak bir bakıştan bile etkileniyor.. bu biraz manevi dünya ile ilgili bence.. maneviyatı sağlam insanlar pek etkilenmiyor bence..

0|1
    0|1
  • inanırım,böyle insanlar var elbette.

0|0
    0|1
  • İnanıyorum,yaptıran var..

0|0
    0|1
  • İnanmam.

0|1
    0|0
    • Bu kedi kızların hepsinden akıllı çıktı. Seni seçtim kedicik :) +1

• Büyüye inanırım.İnsanlara kötü etkileri olduğunu düşündüğüm için yaptırmam.

0|0
    0|1
  • inaniyorum ama yaptiranlarin ve yapanlarin öbür dünyada yeri yok

0|0
    0|1
  • ınanırım ama yaptırmam yaptıramam korkarım :)

0|0
    0|1
  • voodoo bebeğine inanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bana bi kız arkadaşımın yaptırdığına inanıyorum ve yaşım gereği artık uzatmadan evlenmek isterken sebepsiz yere 5. kez ilşkimiz bitiyo ve karşı taraf yüzünden..nasıl çözdüreceğimi de bilemiyorum..dışardan bakarsanız çok yakışıklıyım kızlar 4 dönüyo peşimde ama evlilik anlamında elde var sıfır..

Bu aptallığı da anlamıyorum, eğer ilşki beyinde bittiyse büyü müyü asla geri getirmiez, ama yaptıran öbür tarafta asla cehennemden çıkamayacak, kuranda var bu...

0|0
    0|0
  • Gandalf'a inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Büyü var , etkisi de var , bir arkadaşıma yapmışlardı , Allah o günleri geri getirmesin

0|0
    0|0
    • nasıl çözdürdünüz dostum?

• Hocaya gittik dostum , adam bir ay boyunca günün 15 saati ağlıyordu deliriyordu...eski kız arkadaşı çekmecesine ve çamaşırlarına domuz yağı filan sürmüş , muskalaf falan filan bi sürü şey bulduk

• inanmam

0|0
    0|0
  • inanırım

0|0
    0|1
Yükleniyor...