Spor hakkında? Çok az bilginiz olsada olur? Çok sorum var :)?

Spora baslayacagım aylık 80 Tl iyi mi sizce? Kaç saat spor yapılmalı? Yemek saatleri kaç olmalı? Yemekten once mi sonra mı yapılmalı? Spor ayakkabısı onerırmısınız? 100 tlye kadar veya farketmez? Saat kaçta spora gidilmeli?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben aylık 110 lira veriyom ama havuz ve saunada ve sınırsız ben vardiyeli çalıştıgım için saatlerim değişiyo ama ac karına gitmem yok kuvvettten düşüyom

0|0
    0|0
    • Sporda sınırsız :D Hm havuz iyiymiş sauna falan :( burada ımkan kısıtlı kılo vereyım değiştiricem salonu

• ayrımcılığa bak :D bizdede öylemidir acaba

• ama ben 4 aylık 440 verirken onlar 350 falan veriyo

Erkekler Ne Diyor 3

• Soru sırasına göre cevaplayayım. Fiyat güzel, 45 dk ile 1 saat arası idealdir, öğle yemeği ile akşam yemeği arasına bir öğün daha koy, spordan en az 2 saat önce yemen lazım, spordan sonra da 1 saat içinde mutlaka yemen lazım, Koşu tarzı ya da yürüyüş ayakkabıları idealdir, Spora gitmek için biyolojik saatin en ideal zamanı akşam üzeridir.

0|0
    0|0
  • fiyat salona göre değişir kaçç dersen max 1 yemek hedefne göre yemekten önce olur spordan snra tekrar yenir ayakkabı öneremem :)

0|0
    0|0
  • Yemekten once spor yap bir gun istirahat bir gun spor yap gunluk 3 saat spor yapin kosu ayakaba alin marka onemli degil rahatligina bakin ikisini giy ayagin rahatsa ici yumsak rahatsa alin kinetix fazla pahali degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...