Yönetimle ilgili bir soru?

Yönetim cevapların altına yapılan yorumlardan küfür içermese de bazılarını siliyor fakat yazışmanın anlamı bambaşka bir yere kayabiliyor mesela haklı olan haksız konuma düşebiliyor bu sitede bazı arkadaşların yönetim tarafından kayırıldığını düşünüyor musunuz?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• üst makamlarda çok kuvvetli tanıdıklarım var.peh peh peh...

0|0
    0|0
    • uuuu sende onlardansın demek

• ah be ablacım geyik yapayım dedim dövmekten beter ettin.büyüğümsün neyse kusura bakma.

• yahu bende geyik yaptım niden ciddiye alıyorsun canım kardeşim

Erkekler Ne Diyor 9

• Bi soru vardı şımarık kızın tekine sağlam kapaklar yaptım küfür vs yok ama yorum kısımlarından benim yazdıklarımı silmişler kızın yazdıkları kalmış! Haklıyken haksız duruma düşürdüler beni.. onu silen mod müsvettesininde kulaklarını iyi çınlattım yalan yok.. Yankılandımı acaba çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Elimde uzun bir torpilliler listesi var.

0|0
    0|0
  • Orantısızlıklar silsilesine hoşgeldin, her an orantısız bir güce maruz kalabilirsin bir bayan olarak, size en üst düzeyde koruma sağlayabilirim :((

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet haklısın diyorum..

0|1
    0|1
  • bana mesaj gelmiş paylasımlarda yersiz gereksiz argo kullanıyon devam edersen hesabın kapana bilhr diyo aslında benım aram ıyı herkesle yani

0|0
    0|0
  • sanal ortamın uyeler tarafından cok cıddıye alındıgını dusunuyorum

0|0
    0|0
  • sanal alemdesin burdaki kimse seni tanımaz sende onları yorumunu sorunu yazar geçersin

0|0
    0|0
  • Çok takma böyle şeyleri. Eğlenmene bak.

0|0
    0|0
    • sorduğum her soruyu o konuyu çok ciddiye aldığım için sormuyorum

• Ne çok önemsiyorsun kendi yorumlarının sonucunda haklı olarak görülmesini başkasının gözünde.Dert etme.Salla gitsin.

0|0
    0|0
    • benimle ilgili olduğunu nerden çıkardın? genel olarak gözlemlediğim birşey bu

Kızlar Ne Diyor 6

• hoşgeldin... :))

çoook karşılaşıcaksın bunlarla, arkadaşlar kendi keyiflerine göre bişiler silişip duruyolar...

oynuyo işte çocuklar...

0|0
    0|0
    • hoşbulduk:) site adıyla ciddiyeti arasında doğru orantı kurmalıydım baştan:))

• düşünüyorum ama naparsın işde...

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana 1 saat önce sağlıkla ilgili bir soru sordum gayet düzgün bir soruydu da . soruyu sorduktan 2 dk sonra kaldırdılar ve hesabımıda sildiler. ama ben pes eder miyim? etmem hesap açmaya devam edeceğim.

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • sen hariç hepimiz torpilliyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...