Bu erkek arkadaşınızı 20 günde unutabilir misiniz?

Soruyorum Sizlere (Bayanlar) Bu Kadar Kolaymı ?

6.5 yıllık bir ilişkiniz var bu süreçte siz erkek arkadaşınızı o kadar çok seviyorsunuz ki onun için herşeyi yapıyorsunuz bütün herşeyi. Hayatınızda ki bütün ilkleri birlikte yaşıyorsunuz ilişkinin en mükemmel döneminde tamda nişan vs hazırlıkları başlamışken sevgilinizi bıraktınız ortada hiçbir sorun yokken sebepsiz yere ayrıldınız (sebepte seni sevemiyorum senden soğudum falan) bu erkek arkadaşınızı 20 günde unutabilirmisiniz hiç aklınıza gelmezmi benim biran bile aklımdan çıkmıyor ? Birde sanırım geri dönmemek için ben ve ortak tanıdıklarımızın hepsine cephe almış ve kimseyle konuşmuyor çünkü söyleyecek bir sebebi yok :((

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu arada dün beni kpss nasıl geçti falan diye sordu sonra havadan sudan kız arkadaşın varmı dedi bende yok dedim yani 7 yıllık bi ilişkiden sonra hemen 1 ayda bir başkasına bakamıyorum dedim hadi ya unutmadınmı dedi bende seni rahatlatacaksa evet rahatladım unuttum ama gerçeği söylememi istiyorsan unutamıyorum her saniye aklımdasın geçen bu zamanda da hiç iyi olmadım hep aynıyım dedim yok ya ilk baştaki gibi değilsindir falan dedi kız arkadaşın olursa söyle dedi bende sanırım sen
Buldun dedim yok ya saçma sapan konuşma falan dedi istemiyorum şuan hayatımda kimseyi istemiyorum falan dedi ya ben sana sormak istemiyorum bile ama olmuyor sen akrabalarına arkadaşlarına falan neden ayrıldınız dediklerinde ne diyorsun ben hiç birşey diyemiyorum dedim oda ben anlaşamıyoruz diyorum kimseye de hesap vermek zorunda değilim sende öyle de ya uzatma dedi ya dedim millet güler ya 7 yıldır çok iyi anlaşıyordunuz şimdimi anladınız derler dedim boşver ya kim ne derse desin dedi :(((

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• İlişkiler üzerinde uzmanların düşüncelerini, görüşlerini hiç dikkate alıp okuyup araştırdınmı bilmiyorum ama... Ben sana bu durumu şu şekilde açıklayım arkadaşım.Bir ilişki ne kadar uzun sürerse o kadar ciddi olur diye bir düşünceye sahip insanımız o kadar çokki.Sende bu insanlar arasındasın şuanda bunun farkında değilsin.Bir ilişki yıllarca sürdüğü zaman sadee ortada güven yerine oturmuş oluyor örn; ilk aylar çok hızlı geçiyor tanıma aşaması vs. 1 yıl geçiyor biraz daha dinginlik huzur oluyor ilişkide.2.yıl tamamen güven dolu geçiyor ve çiftler biribrlerini daha iyi tanımış oluyor.3 ve daha ileriki yıllarda artık kendini monotonluğa vuruyor bunun nedeni ise yapılan her şeyin hep aynı olması.Belli bir yerden sonra insan evlilik için adımlar atar.Bu yıllar içerisinde yaşanılacak bir çok şeyi yaşadığınız için elvliliğe heyecan bırakmıyorsunuz. ( Cinsellik anlamında söylemiyorum.) Yapılan aktiviteler tatiller vs olsun.Yıllarca beraber olup sonrasında evlenmek yerine o ilk heyecanlar kıvılcımlar tam tadındayken gelecek için adım atılmalı diyorum ben.Yaşın eğer 24 ise gerçekten çocukken tanışmışsınız sanırım bu süreçte okul askerlik iş güç dersen hepsi ilişkiyi yorar.Bir insanın sabrının bu ynde zorlanması her iki taraf içinde gerçekten çok zor.Şuanda siz ayrılmasaydınız emin ol evlendiğnizde yakın zamanda boşanırdınız.Bence bir oturup kendi iç sesini dinle mutlaka ilişkide hatalar olmuştur.Kendi açından bakma sadece olaya onun açısındanda bak biraz.İnsan hep aynı döngüyü evlenmeden önce yaşadığı zaman sıkılabilir.Bunu hareketli hale getirmek ya da aynı heyecanda tutmak sizin elinizde.İpin ucunu en başında kaçırırsanız bu bir döngüye geldiği zaman çıkmaz yola gidiyor ve uçurumun kenarında buluyorsunuz kendinizi.En güzeli sağlıklı bir ilişki yaşamak yıllarca sürmeyecek bir ilişki yaşamalısın arkadaşım ve o ilişkinide evlilikle noktalandırmalısın.

0|0
    0|0
    • Hayır ama ya bizim ilişkimiz oldum olası çok hareketliydi sürekli olarak her zaman çok canlı ve heyecanlı bi ilişkimiz vardı öyle herşeyi yaşayıpta monoton bi ilişkiye dönüşmemişti evet çok fazla şey yaşadık ama açok fazla planlarımız hayallerimiz ve yaşayacağını hayal ettiğimiz günler vardı yaşım 24 değil bu arada 26 biz keinlikle ayrılmazdık çünkü her konuda o kadar çok ortak noktamız vardı ve o kadarda iyi anlaşıyordukki etrafımızdaki herkes hayranlık duyuyordu kaç kez bize söylediler hatta

• O zaman arkadaşım ya nazara geldiniz ya da ALLAHIN bildiği bir şey var ki bu şekilde sonuçlandı ilişkiniz.

• Nazar bu kadar etkili olurmu bilmiyorum ama gerçekten çok güzel ve tüm yakınlarımızın bile imrendiği türden bir ilişkimiz vardı çoğu kez yüzümüze söyleyenler bile oldu sizin gibisini görmedim bu nasıl sevgi falan kendi annesi bile diyordu ben böyle seven görmedim falan diye gün gelir devran döner 1 günde neler oluverir işte nasıl böyle birdenbire bu şekle geldi anlayamadım doğrusu?

Kızlar Ne Diyor 8

• senin bilmediğin bir nedeni vardır sana söyleyemediği için de böyle bahaneler uyduruyordur.

elbette kolay değil,dışarıdan belki mutlu görünecek ama bu kadar uzun süren bir ilişkiyi bitirmek ve bitirdikten sonra unutabilmek çok zor.

0|0
    0|0
    • Telefonda o kadar soğuk konuştuki inanamadım yüzyüze bitirme fırsatı bile vermedi ve bana diyoki ben unuttum bile ya en fazla 15 20 günde bi aklıma geliyosun onda da en fazla 2 dakika he başkasıyla evlensem de aynısı olacak falan dedi bende daha fazla konuşma lütfen beni çok incitiyorsun falan dedim

• Bu arada sizide baya bi rahatsız ettim sanırım çok teşekkür ederim, Bu ayrılıktan sonra biraz psikolojimde bozuldu sanırım eskiden asla kimseye bişey anlatmazdım şimdi dinleyen biri olursa herşeyi anlatıyorum ne bilim bazen kendime de kızıyorum ama elden bişey gelmiyor maalesef

• önemli değil ne demek.umarım aranız düzelir.6.5 yıl dile kolay az değil.

• yazık olmuş o zamana.

0|0
    0|0
    • Hem de çok yazık oldu o zaman zarfında nelerden vazgeçmiştim oysa :(

• ben inanmıyorum 20 günde birinin birnden soğuyacagına belki evlilikten korkuyordur ailenle ilgili bi sorun yaşamıştır ya da en berbat ihtimal hayatında biri vardır (ama sanmam biri oldugunu)

0|0
    0|0
    • Ailemle bir sorunu yoktu onları çok seviyordu ve bizimkiler onu benden daha çok seviyorlardı o derece yani yalnız geçen gün ablam bi hata yapmış ona mesaj atmış sen benim kızımdan farksızdın ikinizde benim bebeğimdiniz aradığımda telefonuma bakmayacak kadar değişmişsin en azından kardeşime sebebine söyleyebilirdin oda bu 7 yılın hediyesi olurdu ona ama sen onu bile söyleyemeyecek kadar değersizleşmişsin kardeşim bunu göremeyecek kadar kör sana çok teşekkür ediyorum yazmış çok kızdım kavga ettik

• Ebe kardeşim ablan ne güzel yazmış aama şunu diyim hayatında biri var üstüne basarak söyleme sebebim yaşadıkların yemin ederim benle aynı. Sadece 1,5 sene daha fazla görmüşün var kardeş. Git o üçüncü şahısı ortaya çıkar ben neler yapmadım bir bilsen kardeşim olaylar yaşadım ama çıkardım zorda olsa ortaya o üçüncü çakalı. AMa sonra neler olsa bir bilsen ahh ahhhh...

• Neler oldu anlatmak istersen dinlerim yani

• o kadar uzun süren ilişkilerin genellikle sonuçları böyle kötü illa ki çiftlerden birinde soğuma söz konusu oluyor ve yapamayacağını anladığı için evlilikten kaçıyor doğaldır ama başka bir sebebi vardır senden soğumasına neden olan

0|0
    0|0
    • Ya kendisi çok fazla istekliydi ne olursun biran önce evlenelim falan diyordu sürekli o istiyordu tam onun istediği şekilde olmaya başladı herşey derken birdenbire bitirdi ve en önemlisi ortada hiçbir sebep yok :(

• Ya evet vardır ama yok diyor çıldırmak üzereyim bana sebebini söylemeli o zaman

• söylemez tabikii.. niye söylesin yaaa söyliycek olsa başta söylerdi

• yuhh ya o kadar emeğe yazık.. gerizekalı.

0|0
    0|0
  • sebepsiz değildir o mutlaka sebebi vardır kimse 6.5 yıllık ilişkiyi basit birşey yüzünden bitirmez

0|0
    0|0
    • En çok zoruma gidende bu zaten hiçbir sebebi olmaması en ufak bi bahanesi bile yok çok saçma ya ne demek senden soğudum seni sevemiyorum ısınamıyorum falan kafayı yicem yaaa

• Baskası gırmıstır hayatına

0|0
    0|0
    • Ya bende öyle düşünüyorum ama yok diyor olsa söylerdim diyor anlayamadım yaa :(

• Sorun orada zaten dünde resmen yalvardım bir sebep yok diyor böyle saçma bir şey olabilir mi ya dedim ki en azından insanlar sorduğunda ne diyeceğim çünkü bir sebep söylemiyorsun dedim oda anlaşamadık de ben öyle diyorum dedim bende 7 yıldır faketmediniz mi derlerse dedim oda boşver başkasını hesap vermek zorunda değiliz dedi :(

• Vardır ısın ıcınde bıseyler

• kolay

0|0
    0|0
    • Yok ya nasıl kolay ya ben biran olsun onu aklımdan çıkaramıyorum bu kadar da ruhsuz olmayın yaa :(

• ya valla seni cok iyi anliyorum ayni durumdayim cunku

• Sizin ilişkiniz ne kadar zamandır devam ediyordu ve ne zaman ne sebeple bitti ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Aha kardeşim benimle aynı vakayı yaşamışsın. Ben sadece 1,5 sene senden gerideyim bende 5 senelik sevgilimden böyle ayrıldım. 2 aydır ayrıydık sebebi doğru kız senden sıkılmış çünkü herşeyi yaşadığınızdan heyecanı kaybetmiş. Ben ne yaptıysam geri dönmedi tabi ayrılan ben oldum ama kazanmak isteyende ben oldum yine kabullenmedi. Ben bu ayrılıkta çok şeyler çektim sende o durumdasın anlıyorum. Sendeki hem bağımlılık hem sevgi bu yüzden bu dönemleri zor atlatıyorsun. Yapman gereken ne biliyormusun sadece beklemek! Neden? Diyeceksen söyleyeyim. Biz öyle ayrıldıkki onca şeyler yaşadık olaylar öyle çirkinleştiki şimdi 2 haftadır ben her şeyimle ondan uzak durdum aramadım şimdi bizim ortak arkadaşımıza benim halimi, sağlığımı soruyor. Birde beni arkadaşına arattırıyor yani inan kardeşim sessiz kal ve bekle bu söz gerçekten doğru (zaman herşeyin ilacı) sana bir şey söyleyeceğim ama şunuda bilki onun hayatında şuan biri var. Her nekadar yok desede inanma o biriyle farklı heyecan yaşadığı için şuan seni tınlamıyo ama 1-2 hafta sonra aklı seni arayacak. Onun hayatında biri olduğunu kendin çıkar ortaya kimsenin sözüne inanma ben kendim çıkardım bir sürü olaylar yaşadım. Sende ortaya çıkarki bu ayrılık acın hafiflesin...

0|0
    0|0
    • Kardeşim peki bir başkası varsa bu kız benden uzaklaşmak için yaşadığı şehri bile değiştirdi o derece ya annesigil hep gitmek istiyorlardı bu ben varım diye kesinlikle gitmem diyordu annesigil gidiyorlardı bu gitmiyordu burada kalıyordu ve şimdi birdenbire gidelim dedi ve gittiler tabi eğer bir başkası varsa o oradada olabilir ama ben şimdi oraya gitsem ve karşısına çıksam nasıl bir başkasının olduğunu çıkaracağım eminim konuşmak bile istemeyecek çünkü bana dönmemek için sanırım bana cephe almış

• Ben gittiğimde görüşmek bile istemeyecek ben her ne şekilde olursa olsun bulurum onu ama konuşmak istemiyorum senin görmek bile istemiyorum derse o zaman ne yapacağım ne bilim kafam çok karışık ya ne yapacağıma bir türlü karar veremiyorum :(

• Oda buluşmak istemiyordu ben gittim buldum diyorum.

• Kardeş kalkıp kız hayatında biri olsa sanamı söyleyecek mantıklı geliyormu? Ben sana ne dedim benim ayrıldığım kız yiyeni üstüne yemin etti kimse olmadığına. Sende bunamı inanıyorsun? Kendin çıkarmalısın ortaya böyle üçüncü kişiyi sormakla çıkaramazsın.. Baksana kız çok raahat davranıyor taktik çalışması yapıyo.

0|0
    0|0
    • Dostum telefon numaranı verirmisin yanlış anlama tabi uygunsan

• Nasıl taktik çalışması yapıyor anlayamadım güncellemede yazdım biraz onları okudun mu ?

• arkadaşım yaşadığın olaya çok üzüldüm 6.5 yıl hem yıpratıcı olmuştur bazı zmnlar hemde sizi daha çok birbirinize bağlamıştır mutlu günlerinizde çok olmuştur böyle bi konuyla ilgili kitap okumuştum 4 senelik ilişkileri vardı kadın tatile gidiyodu yeni biriyle tanışıyodu diğerine aşık olmadığını 3 günlük tanıdığı birine aşık olduğunu savunup eşi olcak insandan ayrılıyodu tabi daha sonra çok pişman oluyodu ama iş işten geçmiş oluyodu emin ol birini buldu heycan istedi hayatında ve seni bıraktı ama istediği heycanın daha sonra telafisi olmıcak seni çok arıcak kafasını taşlara vurucak bence eğer yeni biriyle arkadaşlık kurmuşsa bırak kendi haline dönmek istersede izin verme bir kere vazgeçen 6.5 yılda olsa hep vazgeçer her aşık olduğunu sandığında kaçar .

0|0
    0|0
    • Bence bunu arkadaşları ve annesi de etkiledi ben kısa dönem askerlik yaptım dostum çok fazla ayrı kalmadık yani izin falanda kullandım yani birbirimizi 3.5 ay görmedik sadece tam askerliğin bitmesine 2 gün kala değişti ve ben yola çıktıktan 3 saat sonra bitirdi biz çok ama çok fazla uyumluyduk ya 6.5 yılda bir kez bile kavga etmedik. Bana ayrıldıktan sonra yanına gelecem 1 hafta 10 gün kalacam ayrı olsak da gelecem diyodu yani ama sonra tamamen herşeyi aniden bitirdi telefonumu bile açmıyor :(

• Yok ya evlenmekten korkacağını sanmıyorum çünkü evlenmek için aşırı istekliydi ama dediğin gibi ortada bunca yıllık emek vardı sevgi vardı benim hala varda en azından insan gibi yüz yüze konuşarak yani sebebini söyleseydi bu kadar zoruma gitmezdi dediğin gibi bu kadar mı değersizdim onun için :((((

• boşver arkadaşım zararın neresinden dönsen kardır evlenseydin çocukların olsaydı yine aynı davranışı sergileyebilirdi hem çocuklarından olurdun hemde bi aileden şimdi sadece tek bir kişiden oldun bazı şeylerde kısmet meselesi olmıcak şey olmuyo işte kısmetin değilmiş daha iyi biri çıkar inş. karşına

• Kafası karışmış olabilir bununda birçok nedenleri olabilir. onu araman mesaj atman peşinde koşman onu senden hep uzaklaştırır bu hataya düşme, hiç arama mesaj dahi atma herşeyi oluruna bırak bu senin için çok zor olucak ama dirençli olman lazım. o seni mutlaka arıcak sen sessiz kaldıkça o seni daha çok merak edicek. zor bi durum seni anlıyabiliyorum 6 yıllık ilişkim benimde böyle bitti allah yardımcın olsun dostum.

0|0
    0|0
    • Yaa ben ilk başta çok üzerine düştüm hemde aşırı ortak arkadaşlar falan konuşuyorlardı sonra bana anlatıyorlardı sonra bu birden hiç kimseyle konuşmak istemedi kimsenin telefonlarına bakmıyor beni zaten düşman gibi görüyor birde herkes o seni arayacak diyorlarda bu son telefon görüşmemizde öyle bir konuştuki tamamen bitirmiş beni araması geri dönmesi falan imkansız yani hocam beni o kadar çok seviyordu ki bu kadar değişecebileceğine inanamıyorum doğrusu :(

• O ilkler bitirmiş işi

0|0
    0|0
    • Nasıl yani hocam anlayamadım?

• Hocam teşekkür ederim gayet açıklayıcı ama şimdi kader deyip tamamen bırakmakta olmuyor insanız sonuçta çok ufakta olsa içimizde hep bi umut besliyoruz zaten umut etmeden yaşanmaz tamamen kader deyipte bırakamıyor yani insan :(

• Kısmet değilmiş deyip önüne bakacaksın abi hayır ve şerrin ALLAH'tan geldine inanıyorsan

• Ben bu soruyu kendime 4 yıldır soruyorum,

bir an rahat edemiyorum, hep batıyo, hiç hazmedemiyorum..

Nasıl diyorum, nasıl yapabildi, bu kadar kolaymıydı?

Hemen unutmaya başla, sebebini boşver, düşünmemeye çalış..

aksi taktirde şekil A'da görüldüğü gibi,

4yıldır hiç görmedim, hayatım mahvoldu, toparlayamıyorum..

Yolun başındasın, salla gitsin..

Sen düşündükçe kafanda büyüyecek!

0|0
    0|0
    • Hocam olmuyor ya her geçen gün daha kötüye gidiyor kendisine bir sebep söyle diyorum resmen yalvardım diyorumki hayatında birimi var yok diyor ne bilim ailenmi istemiyor diyorum yok diyor peki neden diyorum? Ben sana karşı eskisi gibi değilim senden soğudum seni sevemiyorum sana ısınamıyorum diyor yok böyle birşey ya o öyle deyince ölesim geliyor yaa

• Cumartesi gün kpss vardı ya sınavın ortasında aklıma geldi kendi kendime dedim ben ne için kimin için giriyorum sınava ya birlikte ne planlarımız vardı aklıma geldi resmen dağıldım ya bu arada o sınava girmemiş çok garip anlayamadım peki siz şimdi kendinizi toplayabildinizmi ?

• haha, bak ya, ben de o zaman össyi bırakıp çıkmıştım, sınavın bitimine 1 saat kala, ben seneye mezun oluyorum, ben hep umut ettim, hiç vazgeçmedim, hayatım berbat oldu ve halen çok kötüyüm. Tabi ki toparlanamadım, ama hata bende, Nişanlanacak evlenecek diye çıldırıyorum şimdi, böyle bi acı yok.. Ama dediğim gibi hata bende, kafamda çok büyüttüm, karşıma çok daha iyileri çıktı, ama ben mallık ettim, o da şu anda acı çekiyordur, kolay değil, ama yeterince sevseydi, seni bu hale sokmazdı

Yükleniyor...