Şu rüyamı nolur yorumlayın yaa..

şimdi rüyamda okula giriyorum ve okulda daha önce hiç görmediğim bir kız görüyorum okulun diğer köşesinde kız ama kızın yüzünü net görüyrum ve aşık oluyrum, uyandığımda bu kıza olan aşkımın gerçek olduğunu hissediyorum daha snra okullar açıldığında gerçekten bu kız karşıma çıktı ve çıkma teklif ettim sevgili olduk 11 ay flan çıktk snra başka erkeklerle konştuğunu duyunca nefret ettm ondan hırsımı almak içn onu aldattım defalarca ve ayrıldım daha sonra karşıma bi kız çıktı ve gerçek aşk bu dedm sevgili oldk kzla drek benimle evlenrmsn ddm ölüyrm yani bn kıza snra aileleri flan tanştrdk söz kesildi yaklaşk 3 yıldr brlkteyz ve brbrmze çok sadık ve mutluyz şu ünv. bir btsin Allah'ın iznyle evleneceğizde iple çekiyorum o günü..

sözün kısası benim sözlüm sürekli ağlıyr nedn rüyanda gördün sen onunla evlnceksn bnden ayrlcaksn diyor lütfen şu rüyaya yorum yapında kurtulalım bu huzursuzluktan ya..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• her şey iyi güzel de sen erkek misin kız mızın?ha yok ben lezim diosan burda evlenemzsiniz hollandaya gidicen.:) ayrıca senin dermanın bende çünkü aynı senin gördüğün şekilde bir rüya da ben gördüm.2 sene sonra üniye başladığımda kız karşıma çıktı.ama kıza çıkma teklifi felan yapmadım.kız çok güzel ama ben fazla bişey hissetmiyorum.rüya ile amel olmaz.bu şekilde tanışıp mutsuz olan da varmış.illa rüyanda gördün die evlencem die bişey yok.

0|0
    0|0
    • benim abmn rüyası zorla göndertti ya napim .d.d.d

• abimin rüyası benim değl arkdaşm .d

abm zorla göndertti gurur yaptı kndi göndermezmiş benim adıma gnderse nolurmş dye napm başa gelen çekilr .d.d

• abine bunları söylersin kendisine çok iyi baksın.

Erkekler Ne Diyor 5

• Neyin kafası bu ya :D

0|0
    0|0
  • uyudun rüya gördün uyandın ve ben daha uyumadım allahım bana da ver bundan ben de istiyorum:((

0|0
    0|0
    • yok bnce bu önceden görülen bi rüya .D

• şimdi sen kıza mı aşık oldun yanlış anlama tercihlere saygılıyım ondan değil sözlendik evlenecez falan diyorsun ya ondan

abm zorla göndertti gurur yaptı kndi göndermezmiş benim adıma gnderse nolurmş dye napm başa gelen çekilr .d.d

• İçin geçmiş.

1|0
    0|0
  • götü kolla..

0|0
    0|0
  • popon açıkta kalmış..yel almış seni...üzerine bi çarşaf gece yatmadan da bir duş al böyle rüyalar görmezsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• önce bi cinsiyetin hakkında karar ver sonra kiminle evleneceğini düşünürsün :)

0|0
    0|0

• Benim anlamadığım şey arkadaşım sen neden kız olarak görünüyorsun şu an! :D

0|0
    0|0
    • ben de kafam gitti bana öyle geliyor diyordum hay allah razı olsun senden

• Amin cümlemizden :D:D

• herkes aynı soruyu sormş kopyala yapştr yapıyrm artık oha :D

abimin rüyası benim değl arkdaşm .d

Yükleniyor...