Ona mesafeli davrandım ama sürekli arıyor, ne yapmaya çalışıyor sizce?

fazla değil 2-3 senelik arkadaşız. sonra ben ona farlı duygular beslediğimi anladım, sürekli konusuorduk, bana güzel ilitifatlarda bulunuodu, . ilk adımı atmak istedim ve ondan hışlandığımı açıkladım. lakin kendisi bana o gözle bakmadığını söyledi. Ondan haliyle uzaklaştım, mesafeli davrandım, telefonlarına çıkmıodum ama sürekli beni arıoo, mesaj yazıodu ve halen yazio. . sizce bu napmaya çalışio?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kısaca piçlik canım hiç pas verme gün gelcek senin hayatını afedersin kızma bana ama s*cek gitcek sn asşık olduğunla onu unutamdığınla kalcaksın ! bn yaşadım biliyorum şimdi herşey güzel hoş ama birbirini tanyınca çok değil 1 hafta sonra onn nasıl birisi olduğunu anlıyosun işte ozman herşey bitiyo keşke diyosun keşke arkadaş kalsaydık mutlu olsaydım yaşın kaç bilmiyorum ama bn 16 yaşındayım ve yaşadım bunları yaşımdan olgun düşünyorum insan yaşayrak oldgunlaşırmış ya doğru sakın inanama ona!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkaşlığını istiyo napcak

0|0
    0|0
  • henüz ergen olmalı yoksa geri çevireceğini düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • NİYETİ BELLİ BOŞVER UZAKDURMALISIN

0|0
    0|0
  • ne gibi farklı duygular?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o bir dengesiz bence.sende duygularınla değil aklınla hareket et.yeter artık kadınlarn duygu esirliği.

0|0
    0|0
  • Ne bilim ben

0|0
    0|0
  • Aradaki arkadaşlığı kaybetmek istemiyor olabilir. Yada sadece arkadaşız dediği için pişman olmuş olabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...