Yatağın yayı bacağıma saplandı :(

Şimdi yatağımın yayı yerinden fırlamıştı ben onu ters çevirmiştim batmasın diye, benim zeki annem geçen gün sakat yeri çevirmiş tekrar.Tabii bende şimdi yatağa oturunca bacağımı deldi bir güzel :( 5 dakikadır kan durmadı çok derine girmiş gibi gece gece ıslak mendille sardım falan sızlıyor şu an.Önemli bir şey midir doktora falan gerek var mıdır?

Güncellemeler:
Kan durmuyor ya :(
Ayrıca şimdi şöyle bir şey söyleyim burda duracağına acile git falan diyenlere..Bu saatte beni oraya götürecek kimse yok.
Ölmedim sorun yok.Ama şişmiş biraz yarın bi sağlık ocağına uğrayıp aşı yaptırıcam.Yardımcı olanlara teşekkür ederim, gece gece kendi soruları gibi bu soruyu geyik sananlarada söyleyecek bir şeyim yok.Hayırlı akşamlar :)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sıkı bir tampon yapman gerekiyor kanamanın durması için,kanama durdukdan sonra da bir tetanoz aşısı yaptırmalısın,geçmiş olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 4

• Bi pamuğa baticon dök evde varsa oksijenli su da olur kanaya yere bastır ama uzun süre elini kaldırmadan kanaman durur

1|0
    0|0
  • yuksekde tut bacagini

1|0
    0|0
  • Bacagini hafifçe yükseğe kaldır. Gazlı bez ya da temiz bir bez kullanarak yaranın ustune bastır.

1|0
    0|0
  • kendini imha et.

0|1
    1|0
Yükleniyor...