Evleneceğiniz insan..

...evlenme tarihin den bir hafta önce kafasının karışık olduğunu söyleyerek sizden zaman istese ve yapılan bütün hazırlıklar boşa gitse, sonrasın da ne yapardınız tepkiniz ne olur du ?

• Aman ya salla gitsin, başka insan mı yok bana
    45% (5)0% (0)38% (5)Oy Ver
  • Onu beklerim
    9% (1)50% (1)15% (2)Oy Ver
  • Bir daha ne onunla, ne de başkasıyla evlenmeye yeltenirim
    9% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Araya büyükleri sokarım, zorla evlenirim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Nikahına beni çağır sevgilim, istersen şahitin olurum senin
    37% (4)50% (1)39% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Kafasında sorunların ne olduğunu öncesinde öğrenmeye çalışırım sonrasında ise ben o kişiye yol veririm çünkü bu çoxuk oyuncağı değil yarın bir gün evlendikten sonra benden ayrılmayacağı ne malum o insanın bu ister iki gün sonra olsun ister 2 ay ister 2 yıl... olmaz.

0|0
    0|0
  • evlilik çocuk oyuncağı değil,bir evlenelim bir kafam karışık demek olmaz.bu yüzden ayrılırım.

0|0
    0|0
  • e didim yeğen

0|0
    0|0
  • Zor bi dönem geçiriyo olablr önce anlamaya dinlemeye çalırdım.Belki o heyecan o hazırlıklar yormuşta olablr zaman tanrdm diyorum ama .yinede o anki ruh haline bağlı bi durum sinrleri yıpratacak bişey sonuçta

0|0
    0|0
  • lafı agzına tıkarım.bitiririm

0|0
    0|0
  • hazrlıklar boşa gtmesın dıye baskasını bulup onu catlatrım :D:D :P

0|0
    0|0
  • Nedenini öğrenirim. Geçerli bir sebep her şeyi durdurup zamana bırakırız.

0|0
    0|0
  • yüzünü görmek istemem bi daha

0|0
    0|0
  • arkadasiyla üc bes gün geciririm.

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Kimkaldirdi lan yorumumu ne yani buyuk pipili sevgili isteyemezmiyim evlenmk icin

0|0
    1|0
  • Bir daha ne onunla, ne de başkasıyla evlenmeye yeltenirim

0|0
    0|0
  • Pire için yorgan yakılmaz.. Beklenmeye değer birisiyse istediği kadar zaman veririm ve kararına saygı duyarım. Hazır değilse evlenmemiz mantıksız zaten, önemli olan mutlu olmak. Hazırlık yaptık bu noktaya kadar geldik mantığıyla evlenip mutsuzluk içerisinde yüzmek değil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaa meric kafası karışık lafları istemiyodur anlamında bence ne eşya aldıysan zarardan dönmek kardır seninde ailen varr okadar masraf yazık abimin başından geçtii düğün günü evlenmedi abim şuan iyiki ogün evlenmedim diyiyo hayatta böle bişe yapacağını tahmin etmezdik şuan yamaha r6 motoruyla yabancı bir kız arkadaşıyla yurt dışında tatilde günden güne eriyen abimin tekrar gençleştiğini hayat dolu olduğunu görüyorum abimede kafam karışık demiş abimde düğün günü vınııııı iyi düşün kafası karışık kızlar herzxaman ya biri vardır yada seninle evlenmek istemiyodurr kesin nettt

0|0
    0|0
  • oracıkta ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • hazırlık giden para mühim onun zamanı ve kalbinin benim için çarpması önemli yani beklenir

0|0
    0|0
Yükleniyor...