Birini üzdüyseniz affettirmek için ne yaparsınız?

Eski sevdiğin çok üzdün.. zamanında acılar verdin..'

Ve aradan aylar yıllar geçtii pişmanlık sardı!

Ve onu geri istiyorsun ama affetirmek için elinden gelip ne yaparsın.. ?

Herşey düzeltmek için gönlünü almak için neyaparsın.. ?

bilgileriniz varmı.. ?

Bu bilgi bana dgl sadece aklımdan bu soru esti sizle paylaşmak istedim ve gerçekten doğru düzgün net cevaplar isterim tskrler.!

(bu s0rü erkeklere ait)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• beni bu zamana kadar çok üzen bir köy dolduracak kadar insan oldu.kimisinin üstünden 3 gün kimisinin üstünden 3 sene geçti.şu eski türk filmi repliği vardır hani esas kadın vazoyu kırar da hadi bunu eski haline döndür der.neticede kırılmış bir vazo asla eskisi gibi olmayacaktır.bu da böyle bir hadise işte ben de hiç birinin özrünü kabul etmem ki etsem dahi eskisi gibi olmaz.bu yüzden ben de kimsenin üstüne gitmem ne kadar çok özlesem de.

0|0
    0|0
    • ama ilk sevdgn olsada cok zor..sevsende donemeszin! affetmek istersin.. ama yapamaszin! : (

• neyi açıklar,neyi geriye döndürebilirsin ki?zaman öyle şatafatlı görünmese de aslında esas olan bir değişim.hızı ise kimine göre yavaş,kimine göre hızlı...sonuç olarak hepimizin aksi zamanla eskilerin gözünde flu olmaya başlıyor.biz pişmanız diye kapandığımız dizlerin bizi hiç hatırlamak istememesi ise mümkünler dahilinde.derin hususlar aslında bakma basit göründüğüne.

Erkekler Ne Diyor 9

• gerçekten içten bir özür bu işi halledecektir.Yok,barışılamıyorsa artık ne yapsan olmaz.

Unutma;

Hiç tanımadığın birisini kazanmak,

daha önce kaybettiğin birisini kazanmaktan daha kolaydır.

0|0
    0|0
  • onu rahat bırakır ona hissettirmeden koruyucu meleği olurdum.

0|0
    0|0
  • bişi yapmazdım napıyımkı o saaten sonra her ne yaparsam yapıyım o yıne uzulur

0|0
    0|0
  • kırılmış vazo yapışsa da bir kere kırılmıştır.

0|0
    0|0
  • bi tutam göz yaşı verem

0|0
    0|0
  • gerçekten önemli biri ise yalvarırım bile. ama değilse sadece bir özür diler geçerim.

0|0
    0|0
  • şu soruya bir tane bile kız yorum yapmadıysa var sen hesap et. ben affettirmek için didinmem

0|0
    0|0
  • gidenlerin arkasından yas tutmam.bitti ise bitmiştir.geçmişi herkes bilir.gelecegi kimse bilemez.

0|0
    0|0
  • istediğim birini üzecek kadar aptal değilim

0|0
    0|0
    • tamamhaklisin.. ama zamaninda serefsizlik yapmiss Birine..ve aradan yillar gectii pisman oldu ve hersey duzeltmek istiyor cesaret edip nasil affeder kendini .. sorum o

• şerefsizlik yapan o ise istemem zaten öyle birini, gurur denilen bişey var o kadar ucuz mu

• Hmm anladmm.. madem okadar ucuz neden dondu yaa gerii.. Ozurdilemek icin geri istemek icin onu anlamadim gitti.. ?yada basina tas dusmusdurki akli basina geldii >>? aama hernyse hayatta hersey olabilir.. '..

Kızlar Ne Diyor 1

• kendi adıma beni gerçekten çok üzmüş birisi mümkünse karşıma çıkmasın eğer gerçekten seviyorsa bıraksında alışayım onsuzluğa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...