Kapat

Trafikte çarptığınız hayvanların veteriner masraflarının trafik sigortası tarafından karşılandığını biliyor musunuz?

Eğer trafikte bir hayvana çarparsanız onu lütfen veterinere götürüm.tüm veterinerlik masraflarını trafik sigortanız karşılıyor cebinizden tek kuruş çıkmıyor.sevabı da cabası bunu sitede daha da duyurulması için bir çağrıda da bulunmak istiyorum.

0|0
01

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• hocam bunu sürekli facebookta paylaşıyolar. ama mantıken düşün. kim götürür veterinere. çok hayvansever birisi olmama rağmen belki ben bile yapmayabilirim. en basidinden acil bi işin olsa, ne bileyim toplantıya gidiyo olsan, kız arkadaşıma gidiyo olsan, ne bileyim döşemeler kirlencek diye almayabilirim.

0|0
    1|0
    • arabanın döşemesi kirlenecek diye çarpıp yaraladığın bir hayvanın ölmesine izin verirsin öyle mi?

• ya gerçeği söylüyorum ben burada. almam demiyorum almayabilirim diyorum. bu devirde insana çarpıp kaçanlar varken hayvanları umursayan olur mu sence?

diyorum ya o anki psikolojiye bağlı. düşün ki arkadaşınla yemeğe çıkcan. kanlı döşemelerle mi gideceksin? hadi bu küçük bi sorun. işe geç kaldın aceleyle gidiyorsun o arada çarptın. yani götüremeyebilirsin demek istediğim buydu

Yükleniyor...