Hayat gerçekten çok garip...

Ne garip bir hayat değil mi ?

Bir gün sevgilinle dolu dolu mutlu yaşarsın hayatı hayaller kurarsın seversin aşık olursun ve sonra o seni hayata bağlayan adam çeker gider.. Peki nerede verilen sözler, vaatler .. Herşeyini adarsın o adama bağlanırsın sonra gider ve bomboş kalırsın boşa yaşıyor gibi kalakalırsın hayatta. Hayat gerçekten çok garip..

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet bunu ben de düşünüyorum bazen,o yüzden her söz her davranışa fazla inanmamak gerek sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Anlattıklarının erkek için hiçbir iz bırakmadığının kanıtıdır. Üzgünüm.

0|0
    0|0
  • hayatın acımasızlığı işte zaten nerde karaktersizin teki varsa gider hep ciddi seven kişileri bulur zamanlada tekmeyi koyar gider ve sizde o acıyla baş başa kalırsınız ne yazıkki tamamıyla boşş hayat başka bişey değil

0|0
    0|0
  • hiç ummadığın anda daha iyisine kapılırsın unutursun herşeyi yada geri döner dilan hayat devam ediyor boşver bunları. müzik fazla dinleme :)

0|0
    0|0
  • hayat garip aşk cahilliği...aşkı iyi bilmeyen mutlu olmayı da bilemez...hayat sana sunar sen kullanırsın

0|0
    0|0
    • Hayatın sana sunduklarıyla belki bu kadar mutlu olabiliyorsundur ..

• Umarım ama hayır değilim.

• neden...korkma hala niye korkuyorsun biraz cesaret et...bu güzel sözlerine aşık olmayacak erkek tanımam...şimdi söyle bakim...nasıl bir aşk istersin

• o zaman herkes sevdiğiyle evlensin çıksın bilmem napsın o zamanda hayat ne garip demezmiydin?

0|0
    0|0
    • O zaman hayat ne garip demek için sebep olur muydu ? Herkes mutlu olmakla meşgul olurdu

• ben etrafımda çok az insanı mutlu olmak için uğraştığını görüyorum, bence gariplik insanlarda hayatın üstüne atmasak..

• bunu bır bayan yapıyorsa adı ne oluyorr...

0|0
    0|0
    • Bir isim bulamıyorum ben buna. Ne desek hafif kaçar diye düşünüyorum.

• Vazgeçmek bir zayıflık belirtisidir zannediyoruz. Hatta bir nevi korkaklık, adeta �cizlik. Halbuki tam tersidir. Ancak kendine güvenen, karakteri sağlam ve komplekslerden arınmış insanlar vazgeçmenin erdemine v�kıf olabilirler. Şu hayatta yaşadığımız sorunların çoğunu vaz-ge-çe-me-di-ği-miz için yaşıyoruz aslında. Israr ve inat ettiğimiz için. Takıntılarımızdan dolayı. Takıntı ile tutkuyu birbirine karıştırıyoruz sürekli, oysa ne kadar farklılar. Nasıl da zıt

• Ben hep affeden taraf oldum zaten o hep egoları yüksek adam oldu

• yes

0|0
    0|0
  • evet anlıyorum...

0|0
    0|0
  • eğer tek düze olursa yine sorun çıkar

0|0
    0|0
  • Doğru adam burada (çok ciddiyim).Seni bir kere seversem, ölene kadar sevebilirim.

0|0
    0|0
  • modern zamanlar ve tüketim toplumu sevgiyi bozuk para gibi harcarsa bir insan tüketir

0|0
    0|0
  • Bağlanmıcaksın o yüzden , altta kalan ezilir bunu unutma , heryerde bu böyle !

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Yaşananlar ve geçmiş insanın büyük bir tecrübesi oluyor .

• kalma işte kalma bende onu diyorum , uzaktan sev , seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli diye boşuna dememiş adam, zaten yanyana gelince işin büyüsü bozuluyor ,asıl güzel olan ona kavuşma isteği !

• Evet sende haklısın.

• Evet öyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tutamiyicaklari sözleri verip okadar hayal kurup so ra defolup giderler cok seven herzaman kaybeder yalan dünyanin adaleti iste...

0|0
    0|0
  • o dbahsettin duyguyu ii biliyorum şuanda yaşamakla mesgulum.. aslında garip olan hayat değil insanar malesef özellikle de erkekler

0|0
    0|0
    • Bende o boşluktayım şu an. Herşey iyi güzelde o yapmaz diyorsun ama oda çekip gidiyor ya insana en çok bu koyuyor ..

• Ve daha da kötüsü bir zamanlar en yakınınken şimdi en uzağın olması bi yabancı olması ..

• evet malesef.. :'(

• iyi ama gidenin de kendince mantıklı sebebleri olmuş olamazmı? gitmek kolay mı sanıyorsun aslında kalmaktan çok gitmek zordur.

0|0
    0|0
    • Olabilir elbette ama aşk varsa sevgi varsa o ilişkiyi hangi sebep bitirebilir ki .. Aşk ile başlayıp sevmiyorum artık sözleriyle bitiyor ..

• Bence salla bundan sonra :D Güzeeeel

Yükleniyor...