Bu kız süslense hiç beklemedğiniz anda karşınıza çıksa ne yaparsınız?

hoşlanmadığınız bir kız var,ve siz bu kızla buluşmaya karar verdiniz ama kıza hoşlanmadığınızı söylediniz..dengesiz adam yaa sinirimi bozdu şimdi..neyse ama mallık edip kavga ettiniz..başlamadan bitti.bu kız süslense hiç beklemedğiniz anda karşınıza çıksa ne yaparsınız? bide çok büyük konuştu elaman..seninle olucağı yok olmayacak ki dedi..hıyar :) sizce?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• büyük konuşmuşsa o iş olmaz.tükürdüğünü yalamaz gibime geliyor afrodit bile olsan.

0|0
    0|0
    • bunu da düşünüyorum..ozaman daha zor olur düünsene bana aşık oluyor ama belli edemez..neden büyük konuştuğu için. :d eyvah eyvah

• evrensel biri ama.diğer kızlarlada arası iyi :Dneyine bakılarsa yoluk kaşlarınamı acaba ?

• kütüklerde bazen karizmatik olabilir.bu kütük oldukları gerçeğini değiştirmez.üstelik yüzeysel insanlardan hoşlanan kız sayısıda azımsanmayacak boyutlarda.bunuda hesaba katarsak ondan hala bi cacık olmaz.

Erkekler Ne Diyor 18

• Siz ne güzel anlaşıyorsunuz yahu. Dengesizler Hıyarlar Acurlar :)

0|0
    0|0
  • Anlayan açıklasın bi zahmet.

2|1
    0|0
  • Bizi kızla buluşturdun... kızdan hoşlanmadığımızı söylettin... Yanında bir de mal durumuna soktun... Ve ilişkiyi bitirdin... Daha sonra kız karşımıza çıktığında ne yapacağımıza da sen karar verirsin artık :)

0|0
    0|0
    • öle değil.buluşmadan kavga ettik.büyük konuşmamış mı ama?

• e bu daha iyi değilmi?

• Kime göre iyi... Herkesin doğrusu başka... Ben siyah derim bir başkası beyaz... Olması gereken evet bu fakat karşındaki kişinin beklentisiyle örtüşmesi önemli...

• Yahu ! Senden hoşlanmıyorum diyen bur herifin peşinden beden koşuyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • hoşlanmadığım kız süslenip beklemediğim anda karşıma çıksa?soru bu mu?:))

0|0
    0|0
  • hoşlanmadığınız bir kız var,ve siz bu kızla buluşmaya karar verdiniz ...

burdan sonrasını okumadım hoşlanmadıgım bi kızla niye buluşayım abisi

0|0
    0|0
  • niye üsteliyorsunki dua et başka birşey düşünmemiş senle ilgili

0|0
    0|0
  • Ağzıyla kuş tutsa nafilee...

0|0
    0|0
  • her defasında söylüyoruz ama dinliyen yokki, harbiden +18 olsun bu site, tc no ile üyelik alınsın.

1|0
    0|0
  • hoşlanmıyorsam ne işim var o masada ? danaya mı girecez kurbanda neyin pazarlığı bu

0|1
    0|0
    • kendi dedi ama?

• Hayal kırıklı yaşamıştır o..ohhhh koyun kafa tek kaş neler dedim ona.

• sana ne demeli bi de o var tabi :))

• Seninle olacağı yok der yine..

1|0
    0|0
  • olan olmuş hint kumaşı olsanda kabul etmez.ben olsam buluşmam.

0|0
    0|0
  • uzun yada kısa iki taraf istiyorsa big bang olur.

0|0
    0|0
  • bence sana beyincik nakli lazim

0|0
    0|0
  • çık bir güzel bagla kendine sonra birini bul aldat enson s.ktiri çek :D ölesine bu yakışır..

0|0
    0|0
  • Çocuk canını kurtarmış Zülbiye, senle takılsa daha mı iyi ?!1 :((((((((((((8888

0|0
    1|1
  • salyasını silsin sen bana gel gizli gizli mutlu olalım :))))

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyor senden birde üstüne kavga etmişsiniz. Hayatta bakmam ben yoldan geçen kızdan farkı olmaz benim için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...