Zayıfım ama hafif göbeğim var?

Arkadaşlar ben fitnessa yeni başladım hocama karın kası için hareket yazcakmısınız dedim oda gerek yok zaten görürsün onları zayıfsın dedi. bir kaldır bakıyım tişörtünü dedi bende kaldırdım. hmm yağ var o zaman koşman ve bisiklet sürmen lazım dedi. ama zaten zayıf olduğum için bisiklet sürünce ve koşunca dahada zayıflamaktan korkuyorum. Olurmu böyle bişey?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeği görünce afallamış :)

1|0
    0|0
    • Ya böyle büyük bir göbek değil valla :d ama kaslar gözükmüyo işte zayıf olduğum halde ondan

• Bende zayıfım hafif göbek vardı koşarak bisiklet sürerek değil göbeği sıkıştıracak hareketler yapman lazım, mekik te en öncelikli yapman gereken 1. Hareket sonra iki elinle bir şeye tutunup ayaklarını dizlerinden kırarak göğsüne kadar getirip bırakmak seri bir şekilde yap her gün 1, ya da 2 saatini ayır göbek flan kalmaz.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas yaparsın işte dahada şişerler

0|0
    0|0
  • Yok yok zayıflamazsın, bol bol et süt ürünleri tüket ve fitness yap herkül gibi olursun kardeşim :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bölgesel yağlanma var, koşmak karın kası çıkmasına yardımcı olur, zayıflamassın koş sen koş

0|0
    0|0
    • Peki eminsin dimi yani çünkü bak zayıfım harbiden bide koşmak bacakları inceltir diye duymuştum bacaklarımda ince koştukça yok olmam dimi :D

• Olmazsın, ben de fitness a gidiyorum, ufacık adamlar saatler ce, koşuyor, karın kası için

Yükleniyor...