Her gün maddi durumum iyi olduğu için şükrediyorum.ya sizin haliniz?

bugün eskaza x bi semte gittim..üstü başı doğrudüzgün bir tane insan yok gibi..altyapı yok..herşey kargacık burgacık..insanların durumunu hiç beğenmedim..siz ne düşünüyorsunuz..?

Güncellemeler:
ben objektif yorumladım..benim şahsi yorumum ise açıkçası ordaki insanların pek çoğunun ilgiye muhtaç olduğunu düşündüm her anlamda eğitim sağlık vs...

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• maddi durumum kötü olduğu için her gün allahıma şükrediyorum ;) allaha şükür kötü değil ama çok uğraşıyorum , genelde sonuçlanmıyor ama sürekli bi uğraş içerisindeyim .. öyle maddi durumum iyi olduğu için şükrediyorumla şükür olmaz , batacaksın 5 kuruş en sevdiğin insanları kaybedeceksin ... işte o zaman hala şükredebiliyorsan helal olsun derim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• her gün sağlıklı olduğum ve ailem sevdiğim insanlar sağlıklı olduğu için şükrediyorum.

3|1
    0|0
  • her daim şükür,zenginde olsak,fakirde olsak,yediğimiz ekmek aynı ekmek..gideceğimiz yerde aynı toprak değilmi..:)

2|0
    0|0
  • parayla imanin kimde oldugu belli olmazmis !

Ben bana verdigi her sey icin sükrediyorum ! maddi durumum olmasa bile sükrederdim Allah kimseyi aclikla terbiye etmesin

2|1
    0|0
  • Bazen şükrediyorum bazen keşke çok daha zengim olsam diyorum

0|0
    0|1
  • O düzeni bulamayan insanlar bile var. Ona da şükür değil mi?

Allah'ın bana layık gördüğü tüm maddi ve manevi değerlere şükürler olsun.

2|1
    0|0
  • senin maddi durumuna bippp yapim: )

0|0
    1|0
    • ne yaparsan yap..zaten ne olursa kıskançlığımızdan oluyo..

• çok zenginim kahretsin

0|0
    0|0
  • her gün nefes alabildgm için şükredyrm

0|2
    0|0
  • 1 yıl önceki halimi dşnüorumda şuanki halme bin şükr başmzı sokack bi evmz varya o ytr

1|1
    0|0
  • ne mutlu sanaa Allah ihtiyacı olanlara versin de o kargacık burgacık durumdan kurtulsunlarr inş.

1|0
    0|0
  • Araban var mı?

0|1
    1|0
  • paraya hayran olmamın nedeni her problemi çözebilme gücündedir kısa ve net yani

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben sadece Şükür etmekle kalmıyorum, dağıtıyorum vala ihtiyacı olana...Bereketi daha bi artıyor o zaman..:-))

3|0
    0|0
  • calisinlar amq.calismazsaniz sürünürsünüz.10 kisilik evde 1 baba calisirsa böyle olur.türkiyedekilere is demiyeceksin,ha ye diyeceksin.hesab kitap yok,ot gibi yasiyor cogu.birde almancilari begenmiyorlar.burdakiler tamam bazen cok pinti gibi görünüyor ama ayni konumda olanlarla kiyaslarsaniz farki daha iyi anlasiliyor...tr de adam 40 yasina gelmis daha babadan yasiyor utanma yok.gerci verendede akil yok ya, neyse...kücüklükten alismali insan kendi yasamaya,siz verdikce iyi yaptik saniyorsunuz ama cocuk hazira alisiyor ve mücadele etmiyor...gavurlarin en sevdigim yönüdür mücadele,hirs,yeniligi takip etme,kurala ve insana saygi..bunlar malesef bizde yok veya cok az.istisnalari ayri tutuyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • çalışıp kendi ihtiyacımı ve çalışanlarımın ihtiyacını karşılıyacak kadar sağlıklı olduğum için hergün şükrediyorum. onun dışında maddiyatın bir önemi yok toprak hep aynı toprak.

0|0
    0|0
  • allah olmayana da versin ...

0|0
    0|0
  • şükürler olsun Rabbime sağlığım sıhhatim yeridnde kimseye muhtac değilim Allah kımseyede muhtac etmesın ıns

1|0
    0|0
  • ifade ediş tarzını beğenmedim

0|0
    0|0
    • neden beğenmedin..bizim insanımız bu şartlardan daha iyisine layık değil mi

• ben şükretmiyorum dah fazla lağzım ve daha fazla lağzım !

0|0
    1|0
  • seçim zamanı yapılan yardımları ve o zor durumdaki çoğunluk kesimin seçimine boyun eğdiğimi

0|0
    0|0
  • Çaresiz biz sizi biraz korku, biraz açlık, biraz da mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltme ile imtihan edeceğiz. Müjdele o sabredenleri!

O inkâr edenler (var ya), onların ne malları, ne de evlatları, onlara Allah'a karşı hiçbir fayda sağlamayacaktır. Onlar, ateş halkıdır; orada ebedi kalacaklardır.

Onların malları da, evlatları da sakın seni imrendirmesin. Bu olsa olsa, Allah'ın onları dünya hayatında bu gibi şeylerle azaba uğratmasından ve canlarının kâfir olarak çıkmasını murat etmiş olmasından başka birşey değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...