KizlarSoruyor.com'la nasıl tanıştınız?

Bu siteyle ilk tanışmanız yada şöyle deyim google a ne yazdınızda karşınıza geldi. Merak ettim. arkadaş çevrenizden mi duydunuz.

Ben kendi adıma cevaplayım benim ne facebook ne msn ne tivitirim var.(tivitir nasıl yazılır bilmiyom düzeltirsiniz)

Ama bu sitenin formatı nedense hoşuma gitti. İlk üye olduğumdan itibaren şu an sanırım 3 saat olmuş hala kapatamadım :D

ha meraktan google a internetten hatun düşürme taktikleri nelerdir yazdım dallana dallana bu siteyle karşılaştım. Ama eğer bu site öyle bir amaca hizmet etmek için kurulmuş bir site olsaydı üye olmadan çoktan kapatmıştım.

cevaplarınızı bekliyorum

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Sarhostum hatirlamiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bi arkadaşım üye olmadan bi soru sormuş ben de akşam ona bakıyım derken girdim ve hoşuma gitti . O üye değil ama ben üyeyim :)

0|0
    0|0
  • Google'a bir soru sormuştum :) bu siteden bir üye de aynı soruyu sormuş :) İlgimi çekti site ve bende üye oldum :)

0|0
    0|0
  • Ben googleden buldum ama ne yazdımda bldum hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • sevgilim bana kürtçe mesaj attı çevirirmisiniz diye bir soruydu. bende tercümanlık yapacağım diye yarım saat kafa patlattım baktım üyelik istiyor bende bari yazdıklarım boşa gitmesin diye üye oldum.

0|0
    0|0
  • google soru sordum karsıma burası cıktı

0|0
    0|0
  • google'da birşey ararken karşıma Marquis de Sade'ın bir sorusu çıkmıştı : ))

0|0
    1|0
  • ben google'da ne arasam bu siteyle karşılaşıyordum en son dayanamadım üye oldum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hocam lütfen yazım-imla ve anlam bütünlüğüne dikkat biraz.

"İlk bu siteyi yani www.kizlarsoruyor.com 'la nasıl tanıştınız" cümlesini 28 yaşında bir insan yazmış olamaz.

1|0
    0|0
    • yaw idare et , farkındayım imla hatası var ama , bu kadar uzun bir yazı yazarken bazen cümlenin başından kıçından birkaç kere düzeltmeler yani kelimeler silince sonuçta bazı cümlelerin özne nesne yüklem bütünlüğü bozuluyor. Dersimiz edebiyat değil v.s gibi sözlerle polemik yaratmakta istemiyorum. Pek bu işlerde iyi değilimdir. Bundan sonrakilere daha dikkat ederim ama. uyardığın için sağol. sen soruma cevap verirsen daha iyi olacak

• hatırlayamıyorum 1.5 sene oldu

0|0
    0|0
  • google da denk gelmişti ama kızlarsoyunuyor olarak okuyup girmiştim siteye o da kızlarsoruyormuş hayallerim yıkılmıştı ama yinede kaydolayım dedim :D

0|0
    0|0
  • Bi barda hafız..Baktım uzaktan beni kesiyo..Bende üzümümü aldım yanıma gittim konuştum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Url adresi cipsten çıktı.

0|0
    0|0
  • googlede en üstte çıktığı için.

0|0
    0|0
  • Bi şekilde gelmişsin işte.Bırak insanların nasıl geldiğini.Eğlenmene bak

0|0
    0|1
  • ortak arkadaşlar vasıtasıyla tanıştık..3 ay oldu seviyeli bir ilişkimiz var...o beni anlıyor ben onu anlamaya çalışıyorum aramızı bozmaya çalışan yaklaşık 10000 kişi var ama biliyorum o beni seviyor...

0|0
    0|0
  • Arkadaşın biri gir dedi engin tecrübelerinle insanlara yardım et dedi ondan burdayım

0|0
    0|0
  • google emice

0|0
    0|0
Yükleniyor...