54 kilodan nasil 48 kiloya dusebilirim gencler yardimci olun lutfen ihtiyacim var :(?

Bayanlar baylar kilo vermek istiyorum. Yardimlarinizi onerilerinizi bekliyorum lutfen ne biliyosaniz soyleyin seksi olmak istiyorum gobegim yok sadece kalcalarim biraz genis ve kalin yani anlayacaginiz balik etliyim maalesef :( hadi bekliyorum yorumlariniziii !!

Güncellemeler:
Boyum da 152 o yuzden kilolu duruyorum :(

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Şekeri kes kola felan iptal et meyvesuyu içebilirsin çk azda çikolota cips yiyciysen form un kıtır krakeri var bildigin cips gibi felançıtır çıtır birde elma muz sabahları çok az peynir koş mekik çek zıpla şınav çek (1 tane bile olsa her 10 dakkada 1 yapsan gunde 50-60 yaparsın)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• kondisyon bisikleti ile, eğer yapabilisen, sabah kahvaltıdan önce 1 saat tempolu olarak 20 - 30 km hız ile çevir pedalları, 1 saat ama her gün,

Bunun yanı sıra şeker kullanma, kahvaltıda yağlı şeyler yeme, rafadan yumurta ye, şekersiz koyu kahve iç (metobolizmanı hızlandırır) ekmek az ye, proteyin ağırlıklı şeyler ye,

Tabi dışarıda yemek yeme, çünkü dışarıda çok iğrenç yağlar kullanıyorlar, zayıflaman mümkün değil, evde kendin yap.

Çok fazla olmamak koşuluyla ağırlık çalış, çünkü kondisyon bisikleti sana kalori harcatıcak, bu kalorilerin kaslardan değil, yağlardan gitmesi için, kasları çalışır halde tutman lazım.

bu şekilde gözle görünür bir hızla zayıflarsın

ÖNEMLİ NOT : Bunlar benim bildiklerim, bence en sağlıklısı bir diyetisyene danışman, belki çok daha kalıcı ve sağlıklı çözümler sunar, mesela belki de 1 saat bisikleti senin bünyen kaldırmaya bilir, bu gibi şeyler.

1|0
    0|0
  • Göbek varsa onu erit. Minyon veya kısa kızların kendilerini tek gösterebildiği şey hatlarıdır. Onu da eritirsen birşeye benzemezsin.

0|0
    0|0
  • Low carb diyeti yap. Haftanın 5 günü de 1 - 1,5 saat tempolu yürüyüş ya da 40 - 45 dakika çok hafif tempolu koşu ile kısa zamanda kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • 6 kilo vererek kanka :D

0|0
    0|0
    • Sagol ya bilmiyoduk biz de bunu tartisiyoruz

• benm sayemde kaç kilo vermen gerektiğini öğrendin işte holeeeey şimdi bir soru daha aç 6 kiloyu nasıl veririm diye son kanka :D

• Spor yaparak

0|0
    0|0
  • Ozaman balık etli kal. Zayıflarsan seksi olamazsın

0|0
    0|0
  • AZ YE.

0|0
    0|0
  • Aptal olma ya

0|0
    0|0
  • Boyunu soylesene bir

0|0
    0|0
  • Şeker tuz ve az ekmek hizlica verirsin kilo

0|0
    0|0
  • Diyeti denedinmi?

0|0
    0|0
  • ya şaka mı bu? 54 kilo olabilmek için kızlar servet döker sen 48 e düşcem diyosun

0|0
    0|0
  • düşemezsin

0|0
    0|0
  • Mutlaka spor yani kardiyo yapmalısın. Ve tabiki diyet

0|0
    0|0
    • Kardiyo nerken tam olarak?

• Sevgili soran ben diyetteyken karbonhidratı 100 gr olarak Eti Lifaliften aldım az şekerli az karbonhidralı bir ürün. Kahvaltı ve fiziksel aktiviteden 2 saat önce olmak üzere 50-50 bölebilirsin. Kahvaltını lifalifle normal şekilde yapabilirsin-Şeker ve Trans Yağ olmadan- Diğer öğünlerde protein -tavuk, balık, et gibi- ve sebzelerle beslenebilirsin. Ara öğünde dolu olmayan bir avuçta -kavrulmamış- çerez yiyebilirsin. Tabiki süt, yogurt da yiyebilirsin. Günde sevdiğin bir meyve yiyip şekeri ordan alırsın. Başka şekere izin yok 1 gr dahi olsa. Gece 7-8 den sonra karbonhidrattan uzak durmalısın. Ve dediğim gibi koşu veya bisiklet yapmalısın. Ayrıca youtube dan bacak ve kalça egzersizlerini izleyip yapman senin yararına olucaktır

• Tesekkur ediyorum cok sagol :)

• Ben baluk etli seviyorum :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tuzu sekeri kes kepek ekmegi ye 3 4 dilimi gecme tatlilardan meyve sularindan uzaklas metabolizmani hzlandiran yiyecekler tuket yesil elma yesil cay sekersiz kahve 1 saat spor yapip butun gun yatma onun yerine yarim saat yapip kendini gunluk islernden alikoyma

0|0
    0|0
  • Kalori diyeti uygula.
    Aldığın kaloriyi Hesapla ve bir o kadar da yak.
    Spor yap yani.

0|0
    0|0
  • Bol su içmelisin.. lahana suyunu da kullananları duymuştum faydası oluyor.

0|0
    0|0
  • Bol su ic

0|0
    0|0
Yükleniyor...