En son ne zaman spor yaptınız? Herkes dürüst olsun?

en son ne zaman spor yaptiniz? durust olun lutfeen :D

0|0
45|141

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 140

• Gece buz gibi oluyor her gece yürüyüş yaparım. En son bir kaç gün önce yaptım. Haftada bir kaç kez arkadaşımla gittiğim bir spor tesisinde 2-3 saat masa tenisi oynadıktan sonra kapalı yüzme havuzuna girerim 1-2 saat yüzerim. Spor yapmazsam bir kaç haftada aşırı kilo alıyorum, çünkü yemek zevklerim bitmiyor.

1|0
    0|0
  • yürüyüşü saymazsan 6 ay olmuştur

1|1
    1|0
  • sen nezamn yaptın?

1|0
    0|0
  • lc waikikide bacak boyu alirken kabine cekip oral seks yaptirdigim 25li yaslarda bir bayan eleman vardi :-D gotu minicik cikmaya baslayip anal seks yapmistik minik got = minik got deligi sonuc harika ;-)

2|0
    0|0
  • İstanbul'da trafik olduğu sürece her zaman sporumuzu yaparız evelallah

1|0
    0|0
  • Programım var haftada her gün ayrı sporlar yapıyorum genelde 2-3 saat sürüyor bazen kardiyo bazen ağırlık bazen koşu.

1|0
    0|0
  • dün gece tatbikat yaptık ani mudahale mangası olarak saldırı anını canlandırdık bu bir spor sayılıyosa tabi :D

1|0
    0|0
  • Göbeği edinmek için tonla para ve zaman harcıyorum. Bir de onun gitmesi için bir o kadar para ve enerji harcamak işime gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Bu sabah, her gün yaparım düzenli olarak.

1|0
    0|0
  • 3 saat önce

1|0
    0|0
  • bügün işe gelmeden once 35 şinav birde 50 mekik çekerek ^.^

1|0
    0|0
  • Bisiklet sayilirsa 2 gundur babamin evdeyim oyuzden yapamadim yakinda basket oynamaya yeniden basliyorum son sakatliktan sonra 3 sene kadar gecti oynamayali sans dile bana :D

1|0
    0|0
  • Düzenli olarak evden işe, işden eve yürüyorum. Git-gel toplam 40 dkk. sürüyordur.

1|0
    0|0
  • sabah koşu öğlede kendi kendime biraz çalıştım.

1|0
    0|0
  • 3 saat önce Muay Thai antremanım vardı.

1|0
    0|0
  • haftanın 3 günü yapıyorum en son dün

1|0
    0|0
  • 2 gecede 1 kez düzenli koşu (gecede ortalama 20 km) ve haricinde kalan günlerde de fitness var. özetle 1 saat önce kum torbamlaydım

1|0
    0|0
  • Salı akşamı

1|0
    0|0
  • Dizimden çapraz bağimenüsküs, tendonum kopuk olmasına rağmen gidip halı saha maçı yapmıştım ^^

1|0
    0|0
  • Yapamadım kaç zamandır :) spor yapanların anlamıyorum cuma gidiyor cumartesi gitmiyip yiyip içip yatıyor sonra pazar da diyorki pazartesi giderim her düzenli bir şekilde haftayı tamamlarım diyor ama yapımıyor :D

1|0
    0|0
  • Az önce senin profil fotonu görünce

2|1
    0|1
  • 1 hafta önce :)

1|0
    0|0
  • sene bindokuzyüzaltmışdokuz

1|0
    0|0
  • çok sık yürüyorum onun harıcınde bırsey yok !!!

1|0
    0|0
  • geçen yıl bu zamanlar

1|0
    0|0
  • Dün oynadım

1|0
    0|0
  • canım sıkıldığında yaparım. en son 1 hafta önce sıkılmıştı.

1|0
    0|0
  • beden eğitimi derslerinde spor yaptım :D

1|0
    0|0
  • Dün akşam ağır bir idman yaptım.

1|0
    0|0
  • 1 saat önce :D askerim çünküüü :D:D:D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam