Bir erkek kız arkadaşının nelerine karışmalı?

sizce bir erkek kız arkadaşının nelerine karışmalı ne kadar karışmalı şuna da karışmamalı diyebileceğiniz neler var?

Güncellemeler:
mesela onu giyme şunu giy, düğüne gidince dans etme oynama, açık giyinme, oje sürme saçına maşa yapma, kapri giyme makyaj yapma benim ki bunlara karışıyo halbuki hiç birini abartmıyorumm.

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• En güzelini yapıyo,eleman seni sahiplenmiş işte. Kendisi erkek ortamında olduğu için milletin o tür hareketleri yapan kadınlar hakkında ne konuştuğunu ne düşündüğünü biliyo ve senin hakkındada o tür muhabbetlerin dönmesini engellemek için seni sıkıştırıyo. Ama emin ol çock sonuna kadar haklı ve senin iyiliğini düşündüğü için yapıyo bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hiçbir şeyine karışmamalı. Kızın o erkek öncesinde hayatı yok muydu? daha önce ne yapıyorsa yapısı ne ise onu yapmaya devam etsin. Kurbanlık koyun mu alıyoruz ki. Herkesin bir kişiliğ var...Zaten kendi kişiliği oturtamamış,neyi ne zaman yapacağını bilmeyen bir kadınla işim olmaz,karışmama da gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • görüştüğü insanlara ( cinsiyet olarak değil , karakter olarak) , eteğine ve pantlonuna ( eğer içine giydiği g-string yada tanga belli oluyorsa yada herhangi bişe ) bide göğüs dekolteli giysilerine , oturmasına - kalkmasına ,aklıma gelenler bu kadar..ben şahsen dikkat ederim bunlara..

0|0
    0|0
  • Herşeyiyle ilgilenmeli.

0|0
    0|0
  • Walla Diyelimki Minik etek giydin Beni rahattsız etti askm cok yakısmıs ama ne bılım fazla acık olmus sankı derım sende ordan benım rahatsızlıgımı anlar ister giyer ister giymessin yani sadece dile getirim öyle birsye karısmaması lzm Bide Kndine Güvenmesi lzm. Ha kız kıza dısarı cıkıyorsan ayrı oyle karısırım ama benım yanımdayken hrsy olabır aslan gıbı sevgln var gıy derım kmse ynls yapamaz ulenn :):)

0|0
    0|0
  • bence kimse kimseye karışmamalı evli olunmadığı sürece. kendine güveniyorsa insan karşısındakinede güvenir. önemli olan özgürken bağlı kalmaktır. yaptırımlarla istediğin şekli vermek yapmacıktır. herkes kendi hayatını yaşıyor sonuçta. ve seven olduğu gibi sever. sevmezse başka kapıya.

0|0
    0|0
  • Eğer kız ne yaptığını biliyorsa ve erkek aklı başındaysa karışmaz. Sonuçta kız kendisi karıştırmamalı, bunu sözle değil; onun görüşlerini dikkate alarak baştan tedbir almalı.

0|0
    0|0
  • Herşeyiyle ilgilenebilir ama herşeyine karışamaz. Aile meselelerine, özel meselelerine karışamaz. Ama çevre meselesine karışmasından doğal bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Sen nesin ki neyine karışıyorsun?anası mısın babası mısın nikahlı eşi misin?

0|0
    0|0
  • bana karışılmasını hiç sevmem.o nedenle karşımdakine hiç karışmam ki o da bana karışmasın.ama yine de karışıyorlar ne yazık ki

0|0
    0|0
  • her yerine karışmalı, iyice kurcalamalı o.O

0|0
    0|0
  • oyun oynamasın karışmamalı. KA-RIŞ-MA-MA-LI.

0|0
    0|0
    • ahahah erkeğin kıza karışıp karışmamasıyla ilgiliymiş soru. yerini bilmek şartıyla herşeyine karışabilir. eteğinin boyu, ojesinin rengi, ayakkabısının topuğu ve tişörtünün çatal dekoltesi gibi.

• senın erkek arkadasın durumu zıyadesıyle abartıyormus bence ;)

0|0
    0|0
  • çok açık giyinmedikçe sorun yok, çocuk büyütmüyorum canım aklı başında bi insansa sorun yok zaten.

0|0
    0|0
  • peki sen onun bir şeyine karışabiliyor musun,büyük ihtimal karışmana izin vermiyordur

0|0
    0|0
  • Kredi kartı ekstresine karışmalı. Durduk yere batmamak gerek.

0|0
    0|0
  • kız kendini biliyorsa hiçbirşeyine.

0|0
    0|0
  • neden karışsın kız karıştırma aman diyim ha

0|0
    0|0
  • Anne babası değil ve kısıtlayıc anlamda bence birşeyine karışmamalı.Yapıcı anlamda karışmalı sadece.

0|0
    0|0
    • Senin annen değil ya da baban değil karışma hakkına sahip değil yani kısıtlama hakkına.

Kızlar Ne Diyor 5

• hiçbir şeyine karışmamalı ama kıskandığı şeyleri dile getirmeli.

0|0
    0|1
    • Oh kendi çıkarlarınıza olanları yazın bakalım.

• Bir erkek bir kadının herşeyiyle ilgilenirse kıskanma olayı diye birşey söz konusu olmaz diyi vermiştim aslında.

• Giyim konusuda karisibalir, benim icin sordun degil hata hosuma gider eyer biraz kisanclik yaparsa...

0|0
    0|0
  • hiç bişeyine

0|0
    0|1
  • kadın bılmıyomu kendıne karıstıttırmamalı.dıkkat etmelı gıydıklerıne

0|0
    0|0
  • Hiç birşeyine karışmasın.

0|0
    0|1
Yükleniyor...