Sizce ölür müyüm?

5 ay arayla zatürre oldum 1 ay önce zatürreden hastanede sürünüyodum. Şuanda da sesim gidik boğaz ağrısı falan herşey var. Herkes ciğerin iflas etmiştir diyo ölür müyüm arkadaşlar?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öldürmezse kuvvetlendirir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ya ablacim uzuldum allah bol sifalar versin tabide buraya biye sorarsin porfessor yokki doktora gitsene?

2|0
    0|0
  • Prostatına bakmadan bir şey diyemem.

1|0
    0|0
  • belkide ölmüşsündür

1|1
    0|0
  • sitenin %80i tıpçı zaten bekle hemen yardımcı olurlar asdfasf

1|2
    1|0
  • ölme yaaaaaaa kimse olmesın herkezıı sevıyorumm hayat sevınce guzell

1|0
    0|0
  • Oksurunce kan geliyo mu? Bide bu yasta ne bitmesi ya antibiyotikle geçmedi mi eğer bak penisiline alerjin yoksa doktorun vursun o iğneyi 1 günde koc gibi olursun. Ama onu test yaptırmadan vurdurma ölüm riski var

1|0
    0|0
  • Kesin. Ya tekrar bir doktora git. Geçmiş olsun..

1|0
    0|0
  • helva fıstıklımı olsun?

1|0
    0|0
  • ciğerler çok sıkıtın ya bende biraz olmuştu çok dikatli olmalısın yoksa uğraştırır

1|0
    0|0
  • ben 9 aylıkken çift taraflı geçirmişim zatürreyi doktorların öldü gözüyle baktığı bir bebekmişim 32 sene geçti hayattayım öldürmeyen allah öldürmez

0|0
    0|0
  • Oy sana kıyamam ben ya

0|0
    0|0
  • Gençken Veremi iyileşmiş dedem var benim 80 yaşında adam turp gibi. Allah uzun ömür versin cümlenize, cümlemize. Kendine iyi bakman lazım bide doktora sor buraya soracağına.

0|0
    0|0
  • Allah hayırlı uzun ömür versin

0|0
    0|0
  • ben tıp okuyorum senin çigerler bitmiştir en fazla 1 ayın var güzel geçir

0|0
    0|0
  • benim bildigim hasta olana moral verilir. Yakinindaki insanlardan arinmaya bak sen akli selim insanlar degil onlar

1|0
    0|0
  • yok sürünürsün böyle

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun Allah şifa versin en doğrusunu Allah bilir

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende olduydum temmuz ortasında 5x2 iğne ile antibiotik yedinmiydi bişeyciğin kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...