Ses tonu sizi etkiler mi? Konuşma tarzı kelimeleri seçmesi önemli midir?

Ses tonu sizi etkiler mi? Konuşma tarzı, kelimeleri seçmesi? Ben çok kalın ses tonlarından hoşlanmam, bir de ne kadar yakışıklı olursa olsun sesi ve konuşması kötüyse kaçarım o kişiden.

• Etkiler
    100% (18)100% (11)100% (29)Oy Ver
  • Etkilemez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• ses tonu ben ce çok önemli...bazı ses tonları var ki sabaha kadar konuşsa dinlemekten sıkılmazsınız...ben olumlu diyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Necati şaşmaz'ın gerçek sesini duyana kadar vadiyi büyük bir aşkla izliyordum :)))

0|1
    0|0
  • Evet ses tonu da seçtiği kelimeler de konuşma ortamını etkiler, erkek erkeğe konuşuyor havası oluşmasını istemem.

0|0
    0|0
  • Ses apayrı bi dünya..

0|0
    0|0
  • kimi insanın ses tonu gerçekten itici olabilir; bu kişinin karakterini yansıtmasa da itici bir etkisi malesef var bence.

0|0
    0|0
  • Etkilemez kesinlikle

0|0
    0|0
  • etkiler, erkek sesli y ada vik vik kadinlar itici geliyor

0|0
    0|0
  • tipini görmeden ses tonundan etkilenmem ruhlar alemindemiyiz biz :)

0|0
    0|0
  • suana kadar benı sesiyle etkileyen bir kadın olmadı fakat düşünüyorum da olabilir

0|0
    0|0
  • etkiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Etkiler ama bu onu beğenmem için tek basına bir etken değildir, yani kokusu da etkiler ona bakarsan..

0|0
    0|0
  • kesinlikle etkiler...

0|0
    0|0
  • Ses tonu Allah vergisi ancak küfür vb. argoya eğilimli insanlarla yapamam.İlla çok düzgün türkçesi olmayabilir alışkanlıktır bu ama değişmeye çalışırsa tabi ki olumlu karşılarım..

0|0
    0|0
  • sadece sesi bi işe yaramaz diyorum bende :) sadece tipi? o da yaramaz.. çok gülmemeli mesela cıvık olmamalı, ne konuşacağını bilen, kültürlü, uzun cümleler kurabilen, net konuşan biri olmalı.. rüyalar aleminde değil, gerçek alemde yaşamalı :) vs.vs..

0|0
    0|0
  • elbette etkiler ne yakısıklılar var sesler fena seklilde ve sempatik insanlar var sesiyle etkileyin lakin bence ses tonu diksiyonu düsünerek hareket etmesi etkiler fazlasıyla :):)

0|0
    0|0
  • ınce seslı ve bas seslı ınsanlardan hoslanmıyorum dıksıyona bıraz takıntılıyım mesela eyer deyer gidem gidek nedır bunlar yanı?kaçarım ardıma bakmadan

0|0
    0|0
  • kesinlikle etkiler düşün mesela çok çekici görünüşlü bir erkek ama sesi öyle bir ince ki resmen o çekiciliği yerle bir etmiş :S ama ikisi bir arada olursa of :D

0|0
    0|0
  • karakteri düzgün olmadıktan sonra ses tonu mükemmel olsa kaç yazar tabı bu bnm dusuncem erkekler etkılenebılır belkı :))

0|0
    0|0
  • Ses tonu etkiler

0|0
    0|0
  • tabiki sadece ses yetmez ama itici gelmesi için sadece ses tonu yetebiliyor :)))

0|0
    0|0
  • Etkiler biraz işte

0|0
    0|0
  • evt hemde cok etkiler beni kisiliyii anlatir ban

0|0
    0|0
  • Ses tonu etkiler .

0|0
    0|0
Yükleniyor...