Lig maçlarını izliyor musunuz?

ben nedense sogudum lıgden. sankı tıyatro oynar gıbı gelıyor oyuncular. sızde de aynı hıs var mı?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• İzliyorum ama ne biliyim zevkli gelmiyor fenerbahçeden başka takımlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray'ın maçlarını izliyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsi sikeli. İzlemenin de oynamanın da bir anlamı kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Izliyoruz heleden TRABZONSPOR maclari kacmaz

0|1
    0|0
  • Galatasaray maçlarını kaçırmam fanatik gsliyimdir

0|1
    0|0
  • Kaçırmadan 90 dakika GALATASARAY'IN maçlarını sonuna kadar izlerim ;)

0|0
    0|0
  • Sadece FENERBAHÇE'NİN maçlarına özen gösteririm denk gelirse her maçı izleyebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Eski tat yok

0|0
    0|0
  • aynen ligin tadı tuzu kalmadı

0|0
    0|0
  • Tadı tuzu kalmadı bir şeyi mi protesto ediyorlar ne oluyor anlamadım :)) Eskiden öylemiydi amcalarla arkadaslar yan yana ızlerdık. şimdi 5-6 kişi izliyor.. Bu arada lig tv kırahathanelere ve eğlence yerlerinin lig tv üyeliklerini senelik 18 bin tl den 22 bine mi ne cıkarmıs.

0|0
    0|0
  • konyamın maçlarını kaçırmam

0|0
    0|0
  • Ben gs ye aşık bir insandım ama sorsan şu anda kaçıncı bilmem. En son kimle maç yaptı bilmem. Ben mi değiştim yoksa futbolumuz mu değişti hiç bilmem. Bilmememin sebebi geri zekalılık mı yoksa haberi olmama durumu mu bilmem. :))

0|0
    0|0
  • izliyoruz tabı izlemeyn erkek gitsn annesyle hamur açsın.))

0|0
    0|1
  • fenna gs liyimde abi bu nedir ama ya bu ara tiyatro gibi doğru bizimkiler madem öyle biz dram oynarız farkımız olsun demişler gibi :S

0|0
    0|0
  • Sadece özetlerini izlerim. Trabzonluyum arada açar bakarım ama 90 dk izlemem STSL izlenmez her yönüyle

0|0
    0|0
  • Benimde umrumda değil artık

0|0
    0|0
  • abi sorma lig hiç tat vermiyor bu yıl - ben zaten süper kupa maçına bir baktım dedim türkiyenin en iyi iki takımı bunlarsa bu sene ligde hayat yok dedim daha hiç izlemedim izleyesim de yok açıkçası

0|0
    0|0
  • lig zaten kalitesiz birde üstüne izlemek için digiturk denen illet firma dünyanın parasını istiyor. o yüzden hayır

0|0
    0|0
  • zaten tiyatro oynanıyor yıllardır aynı senaryo

0|0
    0|0
  • STSL de Beşiktaşın maçlarını izlerim sadece.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum hocam
    anca özetini izlerim

0|0
    0|0
  • Dünkü Olcan'ın atlaması durumundan sonra daha da soğudum ligden

0|0
    0|1
Yükleniyor...