Yıl dönümüne cok az kaldı, ne yapsam?

14 temmuz geldı sayılır ve ben hala pek bişey yapadım o gün sasırsın ve duygulansın istiyorum bana bişeyler önerin:(

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• çok gzl giyin çekici ol o zaman seni seçtiğine bi kez daha ii yapmışım desin

0|0
    0|0
    • o izmir de görüşemicez kargyla bıseyler göndercem

• ne gibi işde klasık seyler istemıyorum ama kafamdada hiç bişey yok siz olsanız ne alır ne yapardınız

• tek tek renkli kalpli süslü kağıtlara ona aşk mektupları yaz içinde çekici sözler bak en güzel hediye öyle olur bence

Erkekler Ne Diyor 2

• çok fazla beklenti içinde kalırsan hayal kırıklığına uğrarsın. panik yok birşey belirle ve yap. gerisi bahane

0|0
    0|0
    • işde ne ama kafam karısık ne yapabilirim yardım edin siz ne yapardınız mesala sewgiliniz sizden uzak we yıl dönümünüz veya ne beklerdiniz

• nostaljik bir albüm al resimlerinizi koy aralarına notlar iliştir o resim çekilirken ne hissettiğinle alakalı :) arasına parfümünden sık

• manevi değeri olan birşey herzaman daha değerlidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi eline bi kağıt kalem alıyosun ve onnla yaşadığınız ve unutamadğınız 10 olayı yazıyosun.

facene girip facebook./kukiplanet sayfasına gir.

bu sayfadaki kişiyle irtibata geç yaptığı kurabyeleri incele.

yaşadğın olayları resmedp kurabyenn üstüne çiziyor. ben yaptırdm süper bi hedye :)

0|0
    0|0
  • bilgi ve sipariş için :)) 0 542 591 74 75 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz...

istersen bu numarayı arayıp daha detaylı bilgi alablirsin :)

0|0
    0|0
    • kurabiye sıparişi werdım ama bn ödeme ypmadım

• siz olsanız ne yapardınızz

• bu kurabye işini nasl yaptınz onu anlamadm ama..

şimdi bi güzelbi kutunun içine;

bi çerçevenn içine kendi fotoğrafnz,

bi tane minik biblo,

kenedene ait bi eşya,

çeşitli çikolatalar (çikolataları sen birer kez ısır ve üstüne : HEPSİNİ DENEDM AMA HİÇ BİRİ SENN KADAR TATLI DEĞİL =) yaz)

küçük kartlara güzel şeyler yaz ve onları küçük zarflara koy. zarfın arkasına Sevgilime.. Hayatıma gibi şyler yazmayı unutma :)

bunn gbi küçük küçük hediyelerle doldur kutuy ve en son olarakta kutuyu süsle

Yükleniyor...