Obez insanlara kişilere kıl oluyorum? Çok antipatikler. Haksız mıyım?

Erkekte de berbat bişi ama özellikle kadınlarda çok iğrenç görünüyor be! lömbür lömbür belediye otobüslerine o binişleri yok mu? Greyder gibi geliyorlar insanın üstüne. Barışığım modunda da şort giyen insanın gözüne gözüne selülit sokan versiyonları var bunların. Ya da o yağlara bakmadan six packli adam peşinde koşan. Bide aşırı kıskançlar iffetler falan. Bunlardan biri kız arkadaşımla aramı bozdu nefretim depreşti akşam akşam. Evet...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bizim mahallede var bir tane boy 1.60 kilo 110 yolda karşılaştık tanımıyorum gülümsedim bir hareketler küçük dağları ben yarattım tavırları bir de tayt giymiş ee tamam kardeşim kendinle barışıksın ama neden yani ben iyi davrandıkça baktım kız havaya giriyor artık gülmüyorum bende ona sinirlendim ya Allah allah

1|1
    0|1
    • AHA BUNDAN BAHSEDİYOM. çok aşırı kıl oluyom ya öyle böyle değil. Hepsinde de bir hava bu mod. Birde valla allah günah yazmasın geneliyle aynı adaya düşsem kumdan yengeç çıkarır öyle şeyolurum be.

• ya yok ben dış görünüşüne bişey demiyorum ama gülümsüyoruz sende gülümse çarparım ağzına iki tane bak sinir oldum

• Boy 1.60, kilo 110 mu?

Kızlar Ne Diyor 3

• ya abi insan kendine bakıcak ben barışığım yok kilo veremıyorum felan ya tamam insanları ayırıyo değilim ama Allah vergisi olan bişey değil ki senın elinde olan bı şey hırs yaptın mı oluyo kanks

0|1
    0|1
  • Başına gelmesini dilerdimm..

0|0
    0|0
  • Haksizsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...