Bikiniyle dolaşmaya çekiniyor musunuz?

denizden çıktığınızda hep bikiniyle mi dolaşırsınız ? üstünüze bişey alırmısınız? aranızda öyle gezmeye çekinenler var mı ben çekiniyorum ..utanıyorum bikiniyle dolaşmaya ...denizden çıkar çıkmaz muhakkak üstüme bişey alırım veya plaj elbisemi giyerim .. bazı kızlar bikinin üstünü bile çıkarıyorlar bence bu hayvanca haraket o kadar da olmaz hemde yabancı değil türklerde çıkartıyor .. Şimdi utanıyorum gezemiyorum dedim ama aklınıza ilk gelen fiziğin güzel değildir diyceksiniz ama inceciğim 44 kiloyum ve ben memnunum ben beğeniyorum ... Kızlar benim gibi utanan çekinen var mı?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• denizi yüzme dışında kendilerini teşhir için kullananlar var. demek sen onlardan değilsin. şimdi üstü çıkaranlar ileride altıda güneşe tutmak için sıyırırlar ama yine utanmazlar... utanabilmek iyidir. insanlar utanır, hayvanlar utanmaz...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende şortla gezemem utanırım hemen pareomu atarım üzerine =)

1|0
    0|0
  • Atletle giriyom utanıyom üstsüz dolaşmaya

0|0
    0|0
  • Sen normalsin emin ol ...

1|0
    0|0
  • Çekiniyorum :((( jklasdfhjklashdklşfasd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben de çekiniyrm :/

2|0
    0|0
  • hiç utanmam çekinmem şahsen her sne denizdeym tatilde gayette rahatıımm. boyum 1.70 kilom 52 o yüzden sorunum yokk:)

0|0
    1|0
    • fizikten dolayı değil utanıyorum işte doğalda günlük hayattada pek mini giymem öyle açık gezmemde bikiniyle biraz rahatsız oluyorum :)

• alışacağımı sanmıyorum kızların yanında sorun yokta öyle erkeklerin olduğu yerde baya rahatsız oluyorum

• sen kilomu aldın ve boyunda uzamış :) ve gitgidede büyüyorsun yaa farkındamısın :D

• Pareo kullanırım

0|0
    0|0
  • üstsüz dolaşmamda bikiniden çekinmem

0|0
    0|0
  • Ben de bikiniyle pek rahat edemiyorum. Denizden çıkınca şortumu giyerim hemen.

1|0
    0|0
  • hayvanca :S maşallah.

1|0
    0|0
    • evet başka ne denilebilir ki herkesin içinde utanmadan memelerini açığa çıkar birinde hiç terbiye yok hayvandan bi farkı yok ..

• tamam memelerine sahip çık.

• oldu şekerim ;) sende

• hayır neden utanasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...