Siz hiç resim, müzik, hikaye, bilim, proje vs. yarışmalarını katıldınız mı?

Genç beyinleri görelim bakalım :)

Okullarda ya da değişik kurum ve kuruluşların düzenlediği yarışmaları biliriz hepimiz. Peki siz hiç resim, müzik, hikaye, bilim, proje vs. yarışmalarını katıldınız mı? Katıldıysanız sonuç ne oldu? :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Çöpten adam bile çizemeyen birisi olarak bu dediğin etkinliklerin hiçbirisine katılmadım...

Ortaokuldaki Türkçe öğretmenimden nefret ettiğim için, ona gıcıklık olsun diye kompozisyon sınavlarında sırf onun kıl olduğunu bildiğim için tüm kompozisyonlara; "Bugünkü kompozisyonumun konusu..." diye başladığımdan, yazı yeteneğimin hiç farkına varamadım (aslında hiç de fena değilmiş.)

Bilim-proje yarışmaları benim gençliğimde çok nadir olurdu ve yeterince duyurulmazdı, ama duyurulsa da katılmazdım sanırım.

Müzik konusuna hiç girmeyelim...

0|0
    0|0
  • ben yapamam ki.

0|0
    0|0
  • pek gençken değil ama üni.deyken araştırma yarışmasında bölüm birincisi olmuştum

0|0
    0|0
  • bi okul takımında turnuvada 3 .olmustuk bide ufak bi güreş le ilgilenmıstım bı kaç madalya daha doğrusu teneke var evde :)

gerisi okulda öyle ağım şağım bi başarım yoktur :D

0|0
    0|0
  • ya bi bu sitede kaç sessiz gemi var abi :) bi arkadas daha var bak şimdi oldumu almısın onun ismini :)

0|0
    0|0
  • Bizim iş yerinde satranç turnuvası düzenlendi fakat tek patronla ben biliyordum. Direkt finale çıktık. Şampiyon oldum. Bu sayılır mı xD

0|0
    0|0
  • 12-13 yıl önce bilgi yarışmasına katılmıştık ilçe 2.si olduk,bi de matematik olimpiyatlarına katılmıştım onu da kılpayı kaçırdım

0|0
    0|0
  • Müdürden dayak yemişdim en son okuldayken çocuk nasıl ana rahminde gelişir çalışmam sayesindeeeee :))))

0|0
    0|0
    • Allahmm yaaa :D

• Hiç sorma 15-18 yaş arası bilgisayar ile yaşadım ailem falan yokdu o zamanlar bi bendim bide bilgisayar 2 yılda düzelttim şanca kendimi :))

• Uzay Mekiği yapmıştım bizim müdür cok yakıyor diye LPG Takmıs Tutmadı :):)

0|0
    0|0
  • Bilgi yarışması oldu ve beni zorla katılmamı sağladı hocamız ve birinci olduk.

Lise'de okulun en iyi matematiği ve fen dersleri bende olmasına rağmen, sadece TM seçtiğim için hocalar beni bilgi yarışmadına almadılar (okullar arası)Ben de izlemeye gittim ve soruları aklımdan çözdüm.Bizimkiler ise kalemle bile çözemediler.Sonucunda kazanamadılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzmede madalyaları toplardım, şiir yarışmalarında da birinciliklerim vardı ama taa ortaokulda:) Bir kere projem olmuştu ama dereceye girmemişti.

0|0
    0|0
  • National Geographic fotoğraf yarışmasına katılmak istemiştim ne çocuklarda nede yetişkinlerde tutmuyordu yaşım nasip işte

0|0
    0|0
  • Badminton turnuvalarına katılmıştm

0|0
    0|0
Yükleniyor...