Prandelli Ne Yapmaya Çalışıyor? Artık Birinin Buna Dur Demesi Lazım Değilmi?

Geçen sezon yüksek bonservis bedeli ile transfer ettiğimiz ve başarılı olan Alex Telles in neden bu sene yüzünü göremiyoruz? Veysel gibi orta açmayı bilmeyen bir sağ bek yerine neden Eboue ya da Sabri düşünülmüyor? Melo gibi orta sahanın kalbi olan bir oyuncu neden defansta oynuyor? ? Sneijder gibi dünyanın en iyi 10 numaralarından biri neden defansif ön liberoda oynuyor? Pandev diye bir golcü aldırdı neden adamı kadroya almıyor? Siz Prandelinin ne yapmaya çalıştığını anlayabiliyormusunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mancini'de aynısını yapıyordu. Melo'yu stoperde oynattı kaç kere. Prandelli daha kafasındaki takımı oluşturamamış ve arayışta bu çok açık bir şekilde ortada. Sezon başı Prandelli'nin yanlış kara olduğunu söyledeğimizde kızmıştın bize :)

0|0
    0|0
    • Ben hiçbir zaman yeni gelen bir hocanın neler yaptığını görmeden önce hiç eleştirmedim herkese şans vermek lazım Mancini de Melo yu defansta oynattı sma geçen sene Chedjou formsuzdu mecburiyetten oynattı Kafasındaki bir takımda Sneijder defansifmi oynar

• Ben sadece ilk pozisyonunu izledim bana penaltı gibi geldi ama tekrarını hiç izlemedim

• Ben maçı izlerken de emin olamadım hala emin olamıyorum müdahale yok gibi sanki. Neyse geçti artık olan oldu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Prandelli de mancininin yolunda gidiyor bence istikrarsiz 11 sacma degisiklikler vs vs

0|0
    0|0
    • Mancini döneminde Arenada iyi bir futbol oynayarak farklı galibiyetler alıyorduk Prandelli resmen saçmalıyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Snaijderi defansif oynatacagina 10 kişi cik daha iyi. Bu adamdan basari beklemek hata. Sabriyi ozletti

0|0
    0|0
  • Kulübede ne cevherler varda adam göremiyor. Ben galatasarayin ne oyunundan zevk aliyorum nede birsey anliyorum. Atak mi oynuyoruz defans mi yapiyoruz bello degil. Fatih terim gittikten sonra takim ayar tutmadi apacik. Prandellide ne yaptigini bilmiyor bence

0|0
    0|0
  • Kazandık ama kötü oynayarak artık bazı şeylerin değişmesi lazım olmuyosa zorlamicaksın.

0|0
    0|0
    • Galatasaray bugün kazanmamıştır bana göre Prandelliden kurtulmamız devre arasindada iyi bir forvet almamız lazım

• hoca çok formsuz cidden. takımı kafasında tam oturtamadı sanırım. bugün de olcan-hamit değişikliğini yaptı, akıllara zarar. sivas hafiften üzerimize gelmeye ve arkada boşluklar bırakmaya başlamışken bruma'yı alması gereken yerde hamit'i alıyo oyuna, bir de olcan'ı çıkardı.

0|0
    0|0
  • nerden buldular bu adamı anlamadım yaa

0|0
    0|0
  • Bu adam sonumuz olmasında

0|0
    0|0
Yükleniyor...