GALATASARAYIMIZ NASIL OYNADI SİZCE?

Malum Sivasspor'u yendik. İlginç bir dizilişle sahadaydık. Siz bu maçtaki oyundan memnun kaldınız mı?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence kötü oynayarak kazandık özellikle sivaslı oyuncular becerikli olsalardı çok farklı olurdu bir pozizyonlara bakın Muslera çok top çıkarmış ama ztn nedendir bilinmez etkili vuramamışlar oysaki çok net pozizyonlar. Kazanılan 3 puana sevindim ama gidişat ümit vermiyor.

0|0
    0|0
  • Sivas çok kacirdi dua etsinler utakaya

0|0
    0|0
  • Hiç memnun kalmadım Melo gibi bir oyuncu defansta oynuyor Sneijder gibi bir 10 numara defansif ön liberoda oynadı böyle bir diziliş olabilirmi artık Prandelli ile yolların ayrılmasını bekliyorum

0|0
    0|0
    • bencede. özellikle sneijder i o bölgede oynatmak sanıl bir mantıkdır anlamadım.

• Skor iyiydi sadece.. çok kere söyledim yine söylerim bu takım bu dizilişle çıkarsa maçlara ligi 7. ile 10. sıra arasında bir yerde bitirir ve şampiyonlar liginde de elenir uefaya bile gidemez..

0|0
    0|0
  • ilk yarı baya iyiydik ya. ikinci yarıda da kendi aptallığımızdan bir gol yedik, skor 2-1 olunca biraz sivas cesaretlendi, biraz biz geri çekildik. o yüzden sıkıntılı geçti :( ama iyiydik, takım hafiften kendine gelmiş

0|0
    0|0
  • İyiydi ama hâlâ bişeyler eksik gibi ne bileyim 5li savunmayla bu kadar açık verilmemeli Galatasaray kılpayı galibiyetler almamali net sonuçlar ortaya cikmali

0|0
    0|0
  • Evett iyisi aslann :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...