Dünya hayatını seçmek bir ağacın gölgesinde gölgelenmek gibiymiş.. Bu sözden ne anlıyorsunuz?

dünya hayatını seçmek bir agacın gölgesinde gölgelenmek gibiymiş..bu sözden ne anlıyorsunuz

Güncellemeler:
veee seni tebrik ediyorum sesiz_gemi..alttaki yorumlara bakarsan insanlarımızın ne kadar geri kafalı ve bilinçsiz yasadıgı anlamak mümkün...helal olsun sana

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Güneş gelip tepene dikildiğinde ne gölge kalır ne de rahatlk..

yani ahiret günü geldiğinde yaptğın seçimin cezasını ağır ödeyeceksn..

0|1
    0|0
    • VEEE seni tebrik ediyorum sesiz_gemi..alttaki yorumlara bakarsan insanlarımızın ne kadar geri kafalı ve bilinçsiz yasadıgı anlamak mümkün...helal olsun sana gercekten :)

Kızlar Ne Diyor 5

• dünya hayatı bir agacın golgesınde golgelenmek kdr tatlı rahat geliyor o yüzden rahatlıgı seciyorlar ben bylr anladım bılmıyorum dogrumudr.

0|0
    0|0
  • çok teşekkr ederm... üzücü bi durumm..

0|0
    0|0
  • Hadi be gölgelenmek mi canımız çıkıyor o gölgede.. Güneşinden hiç bahsetmeyelim o halde.

0|0
    0|0
  • Başka ne hayatını seçebiliriz ki anlamadım.

0|0
    0|0
  • öylesine bir laf. anlaşılacak önemli bir yanı yok.

0|0
    0|0
    • sorun sende ozaman ...

• ek olarak dünya hayatını seçmemek nedir. yaşan herkes dünya hayatını ister istemez seçiyor.

• geri kafalı iltifatın için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 3

• evet gölgeleniyoruz :/

0|0
    0|0
  • Hayır hepsi yanlış. Bu sözün anlamı insan bir yolculuğa çıktığa zaman yürüyerek ağacın altında dinlendiği süredir bu yaşam yani çok kısa. Tabi herkes farklı anlamlar katabilir ama gerçek bu.

0|0
    0|0
  • Bu sözden anladığım şey hiç bir anlamı olmadığıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...