Sizin de bu şekilde konuştuğunuz bir kız arkadaşınız olsa benim karakterde ne düşünürdünüz?

henüz sevgili değiliz. çıkmıyoruz da. sadece konuşuyoruz :) ben mesajlaşırken,sosyal paylaşım sitesinde konuşurken falan genelde gülerim her konuşmanın ardından '' :) '' koyarım yani.. bide hayatı cok ciddiye almam ve bu konuşmalarımdanda anlaşılır. bana iltifat etse falan dalgayla karışık cevap veririm mesela. buluşmak istediğinde falan henüz erken olduğu için buluşmak istemiyorum ve dalgayla karışık yanıtlar veriyorum yine. sizinde bu şekilde konuştuğunuz bir kız arkadaşınız olsa benim karakterde ne düşünürdünüz ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• rahat ol halinde anormal hiç birşey yok..olduğun gibi ol..gerçek erkekler bunu ister..bunu sever..rol mü yapacaksın

0|0
    0|0
    • böyle rahatım zaten. çok fazla ciddi olmak bana göre değil. onada bana göre olmayan bir davranışla yaklaşmak istemem

Erkekler Ne Diyor 11

• Bulusmak istemiyorsun kabul

Ancak unutugun bir nokta var sonuclarinin ne olacagini bilmedigin bir iliskinin en basinda bunu yapmamalisin karsindaki kisi bunu kendine karsi saygisizlik olarak addedebilir canim iliskiyi istesen bile gume goturursun durumu toparlayamazsin GUMM diye asagi iniverirsin bilemiyorum acik mi?

Gelelim her konusma arkasina :) koymana gerek var mi bir manasi kalmiyor bu benim yazi teknigim diyebilirsin bence koymaman da fayda var.

Yazi teknigin acisindan verdigin mesajlarin cok acik ve net olmasi esastir,yani ben oyle demek istedim yok siz beni yanlis anladiniz gibi ifadeler kullanmak durumunda kalmazsin.

Karsindaki kisi seni seven kisi olur sende onu seversin istersen kelimelere on takla attir harekette sinir yoktur ama henuz degil

saygilarimla

0|0
    0|0
    • cUMM diye asagi iniverirsin bilemiyorum acik mi? anlamadım bu paragrafı ?

• iyide neden ? kontrolden cıkar derken ?

• Bunu kendine saygisizlik olarak gorebilir.

Isin entersan tarafi sen bu davranisin cok dogal normal oldugunu dusunuyorsun ,iliskinin basi dahi olsa.

• Kötü bir şey düşünmem..

O sona koyan gülücüklerden benim tek anladığım, "beni rahatsız etmiyorsun"

1|0
    0|0
    • evet etmiyor :) o biraz daha ciddi sanki. ve benim kadar rahat değil. o yüzden sormak istedim birazda. nasıl geliyorumdur ona diye

• herşeye gülmekle dalga geçmek arasındaki çizgiyi biliyorsan sorun yok hoşuma bile gider :)

0|0
    0|0
    • biraz daha açsan ? :)

• yani gülerek cevap verince dalga geçmiş olmuyorsun ama hem gülüp hemde geçiştiren cevaplar veriyorsan dalga geçmiş olursun

• anladımm. doğrudur :)

• panpa

0|0
    0|0
  • herşeye gülen dalgaya karşılık veren biine kızarım.yerine göre dalga yada ciddi olmalı insan.senin buluşma işinde ciddi olmadığını onunla dalga geçtiğini düşünebilir. ben olsam çoktan bitmişti

0|0
    0|0
  • Yani tarzına göre değişir.Samimi isen , cilve yapar derim , uğraşırım.Ama benle taşak geçiyosanda s..tir git derim yani.

0|0
    0|0
  • senin gibi naz yapıyodu bitanesi çağırdım çağırdım gelmedi bi geldi öpüşmeye başladık bende ne oldu anlamadım başladığı gibi hızlıda bitti zaten.

0|0
    0|0
    • naz falan yapmıyorum. henüz iyi tanımıyorum ve bu kadar çabuk her şeyin yaşanmasından yanada değilim. ilk buluşmada öpüşecek kadar yanlış da değilim !

• evet sanane. zorla mı yorum attırdım sana ? iyi akşamlar

• senin karakterin oturmamış, çömelmiş.

1|0
    0|0
  • Otu fazla kaçırıyorsun sanırım.Herşeye gülüyosan kafa uçmuş.

0|0
    0|0
  • ota b*ka gülüyorsun kardeş senin neyin kafasını yaşıyorsun banada söyle aynısından istiyorummmm

0|0
    0|0
  • Bi daha rüyasında görür buluşma teklifini.

0|0
    0|0
    • Sende rüyanda görürsün zaten anca kızı ;)

• açık yazar mısın. ben mi rüyamda görürüm ? :)

• Ne düşünürsünüz dedin bende cevap verdim. Karşımdaki her kimse rüyasında görür dedim. Yeterince açık oldu sanırım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Mental gerilik tanısı koyardım

0|0
    0|0
  • Bakma sen millete bir adam akıllı yorum yok bekleyen bekler beklemeyen basar gider hemen buluşalım diye atlasan kötü düşünür asıl benden demesi ;)

0|0
    0|0
    • Sorun değil Ayşe olmazsa Fatma olur yada her ikisi olmasada olur.

• Aynen sen bakma buradakilere onlari da görüyoruz burda neler paylaşıyorlar ;))

• ;)

Yükleniyor...