Sevgilinizden ayrıldığınızda bir daha onun gbisini bulamayacağınız aklınıza geliyor mu?

sevgilinizden ayrıldığınızda bir daha onun gbisini bulamayacağınız aklınıza geliyor mu ? şahsen bende öyle oluyor. çevreme bakıyorum yok onun gibisini bulamam diyorum sanki en üst seviye o :) hatta eskiden platonik olduğum kişiler bile o kadar aptal geliyorlar ki. sizede oluyormu tek anormal benmiyim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• iyinin iyisi mutlaka olur ama senin bıraktığın kişide yakışıklıdır yeni sevgilinde pek tip yoktur ama 10 numara adamdır bende bi kızla çıktıktan sonra onun gibisi bulamam dedim 2 sene sonra buldum 3 sene çıktık sonunda kavga ettik ayrıldık ben evlencem dedi ne halin varsa gör dedim hakkaten yaptı başkasıyla evlendi ben nasıl bi mallık yaptım öyle hala aklım almıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya ben kendisinin yüzüne diyordum hep bak bir gün olur da seninle ayrılırsak senden çok daha güzeliyle çıkarım diyordum ne güzeli ya ben ömrüm boyunca bunun gibisini bir daha asla bulamam bulamayacağım maalesef ömrümün geri kalanında da asla bulmayacağım

0|0
    0|0
  • bence bu konuda psikolajik destek görmen lazım. çünkü mükemmel kimse kalmadı maalesef.Allah yardımcın olsn

0|0
    0|0
  • Olmuyor.

0|0
    0|0
  • Elbette ben de aynı düşüncelere kapılırım bu çok normal bişey. Çünkü, "herkes farklıdır!" herkesin kimse de olmayan bir özelliği vardır. Eğer o özellik olmasaydı başka birinin yaratılmasına gerek kalmazdı. Dolayısıyla kimseyi kimseyle kıyaslayamam!

0|0
    0|0
  • yoo bende öyle olmuyor ondan daha iyilerinin daha güzellerinin olduğunu biliyorum ama gelde bunu kalbime anlat sevdi onu bi kere ne çare

0|0
    0|0
  • bu hayatta en iyinin bile iyisi vardır. Böyle bir düşüncem olmadı.

2|0
    0|0
  • evet bende de oluyor o :)

0|0
    0|0
  • İyisin iyisin.

0|0
    0|0
  • yooo yaşattığı tecrübe sayesinde daha da iyileri geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aynı durum bendede var birinden ayrıldım aylar geçti hala onu düşünüyorum hayatım boyunca onunla hissettiklerimi kimsede hissetmeyeceğimi biliyorum :(

0|0
    0|0
    • şartlama kendini çok zor ama olumsuz yönde düşünürsen sürekli olumsuz olur

• şartlamıyorum canım kendimi tanıyorum ne istediğimi biliyorum belkide yanılıyorum zaman göstericek

• Şuan yazdığının aynısı banada oluyo :) O mükemmel mi hayır değil ama herşeyiyle seviyosun dünyan yapıosun onu hani bitanem diyosun ya hakkını vere vere diyeceksin yok işte ondan bitane daha :F Eğer bu anormallikse yalnız değilsin bende varım :P

0|0
    0|0
  • anormal değilsin , birçoğumuz böyleyiz

0|0
    0|0
  • her yeni tanstıgın kişiyi sevgilinle kıyaslamaktan vazgecmelisin ...

0|1
    0|0
  • Değen biriyse, kıymet bilinememişse pişmanlık olur.Ama fazla üstünde durmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Genelde hayır ama 2 yıldır hayatımdakı olan yuce varlık cıkarsa bulamam ona adım gıbı emınım

0|0
    0|0
  • beni terkettiğinde ondan daha aptalını bulamam diye düşündüm bulamadımda çok haklıymışım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...