Üç harflilere inanır mısınız? Onlarla ilgili başınızdan bir olay geçti mi?

Üç harflilere inanır mısınız? Onlarla ilgili başınızdan bir olay geçti mi?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzenimle ben gece mezarlık yanındaki yoldan motorla geçerken duvar üstünde 2 3 çocuk görmüştük,O ıssız yerde o an anlam veremedik ama motoru durdurup seslenince içeri atlayıp kaybolmuşlardı.. 23 Yaşındayım İçeri doğru S*çmak nedir orda öğrendim :)

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnanıyorum ve gözümü kapatınca görüyorum, onun dışında canlı canlı seslerini duymuslugum vardır.

1|0
    0|0
  • ben gördüm cok çirkindiler

bir gün onlar hakkındaa olumsuz sözler söyledim aynı günün gecesinde beni bir el hareketiye üç metre uzağımdaki daireye alınmış bir yere uçurdular

ama ben devamlı aytel kürsi okuyordum bana birşey yapamadılar dua okurken uyandım çok korkmuştum

0|0
    0|0
  • Tabii ki inanıyorum, çünkü var. Başımdan bi' olay geçmedi ama Kur'an-ı Kerim'de cin suresi de var. Çağırmadığın müddetçe sorun olmaz ama çağırdığında musallat olabilir.

1|0
    0|0
  • inanirim. isimlerini nekadar anip onlardan nekadar korkarsan basina okadar mussallat olduklarini da duymustum.

ama basindan onlar ile alakali bi olay gecmis birisi yiyosa tirsmasin onlardan (:

0|0
    0|0
  • evet inanırım ben. çnkü annemde ablamda birer kez görmüşlerdi.

0|0
    0|0
  • öyle birşey var tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• onlar ile insanlar arasında bağ yok... sadece inancı zayıf kişilere giderler.. onların içindede iman eden müslüman cinler var birde isyan eden inanmayanlar.. cin ve iblis ateşin dumansız kısmından yaratılmışlardır... kuran okunurken müslüman olanlar gelir meleklerle birlikte dinlerler... sapkın olanlar ise uzaklaşırlar... ALLAH dilemedikçe size zarar veremezler dediğim gibi inancı zayıf olanlara gidip onu arkadaş edinirler...

1|0
    1|1
  • ilk sorun saçma bir soru... Allah ın kitabında yazan varlıklarına dair bilgiler olan bir şeye inanmayan varsa zaten inancıyla alakalı problemleri vardır.. NAS suresinin anlamını bir okuyun en basit örnek olacaktır ...

0|0
    0|0
  • Benim için eti'nin üzeri porttakal marmelatı ve çikolata parçalı bisküvisi dışında bir anlamı yoktur. Ha, bir de içkisi var, hiç sevmem.

0|0
    0|2
  • üc harflimi , orta harfi i , aklıma birsey geliyor amma :) recep ivedik aklıma geldi. Basıma hic gelmedi , geleceğini hiç zannetmem. Gelsede fena olmaz , ciddiyim atıp tutmuyorum

0|0
    2|1
  • Kurani kerim de gectigine gore inaniyorum ama cok sukur tanisma firsatim olmadi

0|0
    0|0
Yükleniyor...