Ondan kalan hatıra bir resim... O resmi yakar mıydınız?

Arkadaşlar uzun ve çok asık oldugunuz bir ilişkiniz vardı diyelim. Ayrıldı sizden. Ayrıldıgı için içinizde ona karşı öfke var . Ama çok aşıktınız. Eşyalarınızı karıştırırken onun bir resmini buldunuz . O resmi yakar mıydınız ? yoksa bakıp özler miydiniz sever miydiniz :)

0|0
19|23

En İyi Erkek Görüşü

• nefretde bir sevgi gösterisidir tamamen nötr olana kadar ona dair herşeyi silerdim ve sildimde.

ama 4 sene sonra kuzenimin bilgisayarından 2mizin fotoğraflarının yedeği çıktı saklıyorum neden sakladığımı bende bilmiyorum ama geçen açtım biraz küfür ettim ve kapattım :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• O resime baktıgın sürece kalbinde bir sızı hissedersin ve her baktıgındada aynı duyguları hisseder geçmişini hatırlamış olacaksın. Bu da gelecekteki ya da şu anki ilişkini bile olumsuz etkileyecektir. Bence yakman gerekli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • saklardım çünkü ne olacağı belli olmaz hem ayrılsan bile sakla ne zararı varki o resmin onunla çıkıyorsun evlenmiyorsun

0|0
    0|0
  • benımde çok tuhafıma gıdıyor ama eskı sevgılılerımın nedense hep resımlerı vardır bende dijital ortamda değil bildiğin albüm fotoları.. neden atmadım dersenız uğrşmadım..

0|0
    0|0
  • hala seviyorsan dursun.bazen öyle anlar gelir ki hayatta bir resim yada küçük bir not sana yaşamak için umut verir.

0|0
    0|0
  • AsLında insanlar sadece ResimLErde MutLudurlar

ama

O Resim ne senin üzüntülerini alacak

nede

seni Eski qüzeL günlere götürecek .

o artık sadece bir kagıt Parcası . .

0|0
    0|0
  • Yırtardım Yırttımda...

0|0
    0|0
  • Nasıl ayrıldığına bağlı. İhanet, aldatma durumları falan yoksa saklardım.

0|0
    0|0
  • çok uzun bir süre sakladım. sonra ne varsa yırtıp attım.

0|0
    0|0
  • Saklardım Saklıyorum ve Sonsuza kadar da Saklayacağım...

0|0
    0|0
  • Yakmazdım... O resimdeki kişi o resmi aldığımda çok sevdiğim bir insandı ve o zamanın şartlarına göre değerlendirir tebessüm eder bakardım...

0|0
    0|0
  • Saklardım o resmi ömrümün sonuna dek

0|0
    0|0
  • koleksiyon yapıyorum...

0|0
    0|0
  • yırtmazdın...

0|0
    0|0
  • hayatının mutluğu resimde ise bence sorun yok baksın dursun ben yanında olmayınca zaten mutsuzluğu vermişimdir. ben ise resim taşımam.

0|0
    0|0
  • :) O resimde kaybolurdum...

0|0
    0|0
  • kızdım yaktım ama sonra pişman oldum o biçim .o foto için dünyayı yakardım oysa:(

0|0
    0|0
  • BEN OLSAYDIM HİÇ GÖRMEMEZLİKTEN GELİRDİM

0|0
    0|0
  • ...

Yeri belli olan acısız izler bırakıyorlar.

0|0
    0|0
  • kitler bir yere birakirdim. anahtari da yokederdim.

0|0
    0|0
  • B dedm ..

0|0
    0|0
  • bana hediye aldigi çakmaga bazen bakiyorum.kullanamiyorum cünkü her an aklima gelmesin diye fakat dayanamaz hale gelince çakmaga bakiyorum

0|0
    0|0
  • Neden nasıl ayrıldığımıza bağlı ama heralde aldığım yere koyardım. Bir şey hissettiğimden değil öyle hatıra, anı. Yoksa bakıp bakıp duygulanmam yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Aldatilarak biten bi' iliskinin ardindan o sinirle butun resimleri yirttim attim (keske 1 tane bari biraksaydm .. ;x) ..ama onu hatirlatacak 1-2 kucuk hediye var... Gecenlerde bi' CD buldm.. ikimizin eski resimleriyle ama atmadim yinede sakliyorum kotu de olsa bi' yasanmislik var ortada silemem eskiyi yani... yine de Allah herseyi bildigi gibi ve herkesin hak ettigi gibi yapar bn affetsem de Allah affeder mi bilmem ama saygim sonsuzdur... :)

0|0
    0|0
  • ben yırtmıyorum da yakmıyorumda vardır hatta kıyıda köşede kaybolursa kayboluyo yoksa özellikle atmıyorum bi yerlere tıkıştırıyorum elime geçmicek şekilde..

0|0
    0|0
  • yırtarım çöpe atarım, gecen gün defrerin arasından cıktı orda olduğunu unutmuşum gördüm sinirlendim biraz baktım sora yırttım atımmm :(

0|0
    0|0
  • eğer resmi gördüğüm an çok öfkeliysemm yırtardımm yakarım fakat duygusal anımda görmüşsem bakıp bakıp özlerdim

0|0
    0|0
  • Yakardım. Bakıp kendine işkence etmeye ne gerek var.

0|0
    0|0
  • Bi süre saklarım,sonra atarım ..

0|0
    0|0
  • Bakıp özler, severdim.

Öperdim belki birçok kez..

Sonrasında o içimi yakan ses

Ve onun vermiş olduğu acının;

Boğazımda içten birkaç damla gözyaşıyla düğümlenmesi..

Bir çocuğun acı tebessümüyle

Tekrar yerıne saklardım..

0|0
    0|0
  • Atmaya da yakmayada kıyamazdım... bi yerde saklardım arada bakardım

0|0
    0|0
  • valla yırtmazdım ama eger uzun ılıskıden sonra baska bı kızla bırlıkte olursa gozumu bıle kırpmam yırtrım

0|0
    0|0
  • resmi alır bi dokunur sonra söverek yırtardım sanırım.

0|0
    0|0
  • cüzdanımda hala resmı var şu an yırtmayı yada atmayı düşünmüyorum neden duruyor onuda bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yok ederdim.

0|0
    0|0
  • Yırtıp atmazdım ama bakmakta istemezdim..Tozlu raflardan birinde bir kutunun içinde durup dursun..

0|0
    0|0
  • Bır bebeklık fotosu vardı ondada ondan baska hıc yokmus yırttıydım

0|0
    0|0
  • yakardım

0|0
    0|0
  • ona geri verirdim o ne yaparsa yapsin

0|0
    0|0
  • biriktiriyorum böyle şeyleri naylon torbalarda.çok var.artık etkilemiyor.

0|0
    0|0
  • Yakardım. Geçmiş bitmiş şey neden saklama gereği duyayım ki.

0|0
    0|0
    • Saklamak değil eşyalarının arasına karışmış ve yeni buluyorsun anlamında .

• bende yakardım diyorum yakmasam zaten saklayacagım demek oluyor yani sonrasını söyledim. yakarım saklamam

• Elimde sadece onun yalan hayalleri var ve gitmiyorlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...