Kaç kilo dambıl?

Merhaba, şu an hiç şınav çekemiyorum belki zorlarsam 1-2 olabilir. Bu sayıyı 50'ye çıkarmak istiyorum. Ağırlık çalışarak başlamak istiyorum kollarımın güçlü olması açısından. şu an 50 kiloyum haliyle zayıfım kaç kilo dambılla başlamalıyım? 3 iyi midir?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• bak ilk önce biraz kilo alman önemli onu 55 falan yapıp kaslarını iyice genişlet sonra her öğün makarna yemeye bak baktın kilo alamıyorsun ekmek arası makarna ye ve ergün cekebildiğin kadar mekik şınav barfix falan cek her çekişinden 4-5 dk geçtikten sonra yine yap ama cekebildiğin kadar yandığını issetiğin an 5 çektiysen 6 yap bırak dinlen sonra 6-7 yap oyle oyle git ve farkediceksin iyi günler :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yeni başliyan erkek bile 3 kg ile zorlanır sen 1 ile başla ve set halinde çalış
    mesela bir hareketi 10 defa yap bir set olsun ve günde 2,3,4 diye stleri yükselt
    ve set aralarında 5 er dk lık dinlenme süreleri olsun..
    ama bunu da bil kolların bir ay sora erkek kollarına benzemeye başliyacaktır.
    ama şınav sayısını 50 ye çıkarmak için dambıla gerek yok
    ayrıca 50 yapmak için baya bir süre gerekecek sana
    ilk başta kasların seni kaldıra bilecek kadar güçlenmesi için bunları yap buşekşlde
    www.dailymotion.com/.../xga9ef_dizler-ustunde-sinav-ayaklar-havada_sport
    sonra zorlaştırıp dahada geliştirmek için bunları
    http://www.uzmantv.com/sinav-nasil-cekilir
    unutma dambıl fazla işine yaramaz ve sadece kollarını güçlendirmek için yardımcı olur...

0|0
    0|0
  • Profesyonel yardım almanı tavsiye ederim, bu işler kulaktan duyma bilgilerle yapılmamalı. Fitness sporu ile alakalı güzel forumlar var bir göz at istersen.

1|0
    0|0
  • Dumbella şınav geliştirme.. Şınavla şınav geliştir. Günde 10 kere çek. Hepsinde 2 çek 20 saniye dinlen 2 çek 20 sanyie dinlen 2x3 yap yani günlük 30 eder. 1 hafta sonra zaten kendiliğinden 3x3 e geçersin. sonra 5x3 sonra 10x3 derken 3 ayını alır ama kollarında gönlün gibi güzel olur :)

0|0
    0|0
  • 3 mü hahaa en az 10 gider kaldır az kız ol :D alış 1 2 tane çek 10 dakka dur yine çek daha cok cekeceksin 3 kolay senin için 10 yap o kiloyu deki bunu yapabilirm inan kenine

0|0
    0|0
  • dambıla ihtycın bile yok aslında zaman la güölnrsin ama beslenmeni iyi yapman gerekir dambıl sonraki evre su şişsiyle bile olur

0|0
    0|0
  • 2 kiloluk dambil la basla sonra 5 e dewam ama 5i gecme

0|0
    0|0
  • Üç iyi kardeş. Üçer period şeklinde yap. On beser on beser çalıştır. İlk turda kasların ısınır. Diğerlerinde geliştitirsin. Şınav için de önce duvarda başlamanı tavsiye ederim. Yerdekinden kolay olacaktır kaslarının aşina olması için :)

0|0
    0|0
  • 50 şınav in hayli ekmek yemelisiniz 2-3kg dambıl ile o seviyeye gelmeniz ciddi bir zaman alır

0|0
    0|0
  • 1 kg

0|0
    0|0
  • dambılla ne yapıcağını önce öğren bence bide şınavla alakası yok

0|0
    0|0
  • 3 çoook, en fazla 2, o da en fazla yani.

0|0
    0|0
  • 3-5 lerle basla

0|0
    0|0
  • 3 kilo ile başla ben 3 kilo ile başladım şimdi 30kg dambıl 30x3 set yapıyorum

0|0
    0|0
    • Nekadar zamandir spor yapiyosun

• milli sporcuyum kardeş ben 8 yaşından beri yapıyorum şu an 18 yaşındayım milli mma cıyım

• Mekik çek. O daha kolaydır. Karın kasların sıkılaşır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 kgnın elinde olduğunu unutur insan ya :D daha yüksek olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...