Kapat

Yağ yakımı için yapılması gerekenler?

Eliptik bisiklet ile yağ yakımı için hergün kısa tekrarlar mı, gün aşırı uzun tekrarlar mı etkilidir? Ve kahvaltıdan önce mi, gün için de mi daha etkilidir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kahvaltıdan önce sabah 6.30 gibi basla.. Metabolizmanın tavan yaptığı zamandır.. Vücut aktiviteden yaklaşık 40 dakika sonra yağ takımına baslar.. Buda demek oluyo rn az 1.5 saat antreman olacak.. Ayrıca nabzınıda kontrol et 140uzerinde vücut yeterli oksijen alamadığından yağ yakımını durdurur ve laktik asit salgılar ki bunuda istemeyiz..

0|0
    0|0
    • Bu durumda ben yanlış bir şeyler yaptım, bu ara spora fazl ağırlık verdim ve dengelemeye çalışsamda fazla kilo kaybettim yediklerime çok dikkat ettim protein, karbonhidrat vs. Fakat sporu gün içinde yaptım hep umarım kas kaybı yaşamamışımdır... yağ yakımını sormamın sebebi de bu doğru zamanda yapmak... kilo kontrolü yapmak istersem şayet 1.5 saat yaparsam biterim herhalde teşekkürler...

• Bisiklet bilmekte bir kardio olmuyor mu zaten :)

• Parçası oluyor diyelim ona..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Sabah uyanir uyanmaz su ic, icebildigin kadar. Zayiflamak icin yaptigindan dolayi gun icinde gittigin vakti pek sorun etme. Tabi en iyisi sabah olanidiri o ayri. Zor olmayacak derecede yapabildigin kadar uzun sure, hafif tempoda terleyerek yapmani tavsiye ederim. Ama en iyisi kosudur, tum vucut hareket eder. Bisikleti buharlasma kosuyuda kaynama olarak benzetebiliriz.. O derece

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok mantıklı... 52 kiloyum koşarsam çok fazla zayıflayabilirim sadece kilo kontrolü olmasını istiyorum bu durumda çok kasmama gerek yok :)

• Oyleyse baklavalarla cikolatalarla kolalarla sekerlerle mutluluklar diliyorum :Dd

• Yoooo asla o kadarını yapamam:)))) teşekkürler...

• okdar ugrasma motoru boz yag yakar zaten :)

0|0
    1|1
  • 52 klo çok değil kiii çok zayıf kızlar ıticiii

0|0
    0|0
  • seks yapın dicem cok marjinalsın ya da sapıksın dicekler ondan demiyorum

spor yapın siz

0|0
    0|0
  • Yag yakmak icin en iyi zaman sabah ac karnina spor yapmaktir. Her sabah 30-45 dakika yapman yeterli

0|0
    0|0
  • Spor + Diyet etkili olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...