Bana zaman ver dedikten sonra ne yapmalı?

Arkadaslar cok uzun surelı bı ılskım vardı ve bana zaman ver dusunmelıyım dedı bu zaman zarfında benı arama rahatsız etme lutfen dedı,

Simdi kafama takıldı, aramazsam ılgılenmedın bıle o halımde derse, yada arayınca ben sana benı arma dedım neden arıyorsun derse?

Sizce ne yapmalıyım?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• bir müddet sessiz kal, ondan bir ses cıkmazsa mesaj at.

0|1
    0|0
    • korkum o kı ondan ses cıkmaz sa olay bıtmıstır bıtmeden yetısmem gerek ama bu seferde neden rahatsız edıyorsun derse?

• mesaj at nasıl olduğunu merak ettim de o zaman.

Kızlar Ne Diyor 7

• düşünmek,2 kişi sesli düşününce olmuyormu ki..mademki ciddisiniz..bilemedim..şimdi..kendine bırak bakalım hanımefendiyi..sorunları siz daha iyi biliyorsunuz..hayırlısı diyelim..

0|1
    0|0
    • valla bacım ben sorun goremıyorum ortada arkadaş dusunmek ıstıyomus ... arayımı aramayımı?

• hemen arama derim,az özlesin bazen yalnız kalmak iyi gelir,özlem ılur felan,kadınlar zaten duramaz ,nie aramıyorsun die carlar,az bekle sms at derim..

• tamam çok teşekkürler

• Bence arama mesaj at :D

biliyorum arama dedin rahatsız etmekde istemedim ama ben seni çok seviyorum ne düşünüyorsun bilmiyorum ama ben hep hep bizi düşünüyorum aşkım

olabilir mesela ne biliyim senin sevgilin

0|1
    0|0
    • pekı ya ben arama sorma dedım neden rahatsız edıyosn derse?

• sen bu ısı bılıosn mesaj atacgm zman bana taktık ver olurmu?

• az biseyler biliyorum.. İste :D

olur arkadasim . Yardm ederim )

• sana arama diyor ama kesin arayıp aramamanla karar vericek aramazsan kötü sonuç alırsın bence ama çok arayıpda sıkmamanı belirtmek isterim

0|1
    0|0
    • katılıyorum armazsam da bu halımde bıle yalnz bıarktın der. daha oncekı ayrılık ruzgarları estıgınde sehır dısındaydım ıs toplantılarmdn arayamadım konferanslardaydım, geldgmde yuz yuze konstuk anlastık neyse o arada hıc armadın bıle bekledım o kadar dedı. aramalıyım ama ne zaman?

• zamanına sen karar vericeksin onu tanıyan sensin

• zaman istediyse bundan olumlu birşey bekleme bence sen arasanda aramasanda iyi tepki görmiceksin .

0|1
    0|0
  • aramaa kendi halinde bırak

0|0
    0|0
  • Benden zaman istediğin için sana kendinle başbaşa kalma fırsatını veriyorum , ama hep aklımdasın ve her an hissediyorum seni bunu bil.. Ve seni ne kadar çok sevdiğimi asla unutma.. Kendine iyi bak aşkların en güzeli.. Diye bir mesaj yeterli olacaktır.. :)

0|0
    0|0
  • O zamanın bıtmesını bekle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle profil resmin

Kurtlar vadisindeki Tilki andre değil mi :)

soruna gelince

inşallah mutlu olursun.

Hakkında hayırlısı olsun.

0|1
    0|0
    • tebrik ederim tilki andreii tanıyan ilk insan sen çıktın . bu sana +1 olarak geri doner, iyi dileklerin için çok sağol

• aslan amca , bozo ?

• bozo delı yurek zamanlarnda, hızbullah la sir oldrmek cın plan yaparken dılencı kılıgında onları dınlerken

• neden zaman istedi tam açıklamamıssın

0|1
    0|0
    • gelecegmızı dusunmek ıcın cıddı dusnuorduk cok uzun zamandır

• guzel taktık senın yas kac?

Yükleniyor...