Sevgilim tatile gitti, ayrıldık.

arkadaşlar sevgilim tatile gitti ve ayrıldık şimdi orda gününü gün ediyor o döncek ben gidicem aynılarıda on a yapmalıyım ve mesaj atmamalıyım dimi ? uzun süren bi ilişkimiz vardı ve orda rahat olabilmek için ayrıldığını söylüyo herkes çünkü sevmeme gibi bi durum yoktu sizce mesaj atarmı yani özlermi acil cevap! biz hergün beraberdik eğlenirdik çok iyidik yani ve o bianda gitti yaz geldi tatl falan ne biliyim iğrenç oldu herşey aynı okuldayız zaten ne zaman mesja atar sizce ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kesin bir kıskançlık sancısıdır..

0|0
    0|0
    • nasil yani

• ordakı kızlardan mı kıskandın sevgılını tek gıdıyor , bıde anladığım kadarıyla ıkınız tatıle cıkamycksnz onun da sancısımı vardı?

• o bi arkadasiyla gitti tatile tatile gittiigi gun aramiz kotu oldu 3 gune ayrildik

Erkekler Ne Diyor 5

• link ...

0|0
    0|0
  • asasa

0|0
    0|0
  • :) sadece bişey dedim :)

0|0
    0|0
  • de ki bende 4 günlügüne tatile gidiyorum bi kuzen bi arkadasla de bakim nasıl arıo seni bak gör dua edeceksin bana:)

0|0
    0|0
    • hahahah zaten iliyor gidicegimi bende rsimler koyucam yazicam bakalim ben tatilde o ebde ne kadar daynicak?

• ekledim seni kabul et etmeden gonderilmiyor

• onayladım

• Atmaz. Aklına bile gelmezsin orada.

0|0
    0|0
    • ama carsamba gunu geri doncek ve bi sure burda agustso ortasi yine gitcek ama ayni ouldayiz

• Olsun ne fark eder?

• ama ben tatildeyken o evde oturuyo olucak bu sefer

Kızlar Ne Diyor 4

• sende aynısını yap ona anlasın, hatasını.

0|0
    0|0
    • bende gidicem ende ona yapcam aynisini sence mesaj atarmi bana

• onu bilemem seviyormu bunu sen anlarsın, senin icin fedakarlık yaptımı seni mutlu etmek icin cabaladımı.

• evet 6 ay cidden guzeldi herseiylede tatile gitti degisti sanki baska birisi oldu benden sgusa svmese ben burda digilken oyle guzel konusmazdi kendi gidince degisti

• kaçıncı sınıfsınız ? ona göre yorumlucam ?

0|0
    0|0
  • sakın barısma...!

0|0
    0|0
    • barismak degilde konusalim gene itiyorum 6 aylik bir iliski nasil 1 hafta yuzunden cope gider?

• ama daha oncede bikac olay yasadik ben guvenmedim falan simdide beli gene kotu olur diye ayrilmis olabilir yani anlattigim herkes tatile gitti diye boyle falan diyor

• kndini böyle avutma istersen herşey ortada..

• tatildeymiş..bende ayrıldınız sandım..az sabırlı ol...okullar yine açılacak hergün göreceksin.

0|0
    0|0
    • bilmiyorumki... yani beni ozlemesi lazim cunku kimseyi bulamicak benle yasadiklari gibi

Yükleniyor...