Erkekler canı sıkkın olduğu zaman neden böyleler?

akadaşlar erkekler gercekten canı sıkkın oldugu zaman neden konuşmak istemezler sen sevgilisi olarak merak edersin ne oldugunu canının neden sıkıldıgını sorarsn ama onlar anlatmazlat hep sonra konuşalım derler neden böyle yapysnz ki kız arkadşınıza anlatıp paylaşmak yerine.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu genelde üzüntü halinde olduğumuzda olur.Biz sizin gibi değiliz.Moralimiz bozulduğunda aslında güçten düşeriz.Sizin gibi konuşacak enerjiyi kendimizde bulamayız.Bunun için kafamızı dinleyip yeniden güç kazanıp çözümlemeye çalışırız.O sırada derdimizi anlatıp rahatlamak değildir amacımız.Bir yandan duruma üzülürken diğer yandan da o kaybettiğimiz gücümüzü toplamaya çalışırız.O konuşma için harcanacak enerjiyi harcamayı göze alamayız o sırada.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çünkü anlatsakta bir işe yaramıycagını, saçmasapan şeyler soyluyceginizi asla bizi anlamıycagınızı biliriz..

0|0
    0|0
  • çünkü anlatsak da çözebileceğiniz sorunlar değildir çoğu.zaten sorun adamın başındayken bir de karşıdakinin sürekli soru sorması adamı daha da asabileştirir.kadınlar gibi değiliz

0|0
    0|0
  • her seyi soylemek kolay deyildir bazen , ama insandan insana da deyisir bunlar , en yakinin olsa bile diyemeszin bazi seyleri , bence anlayisla karsilamalisin.

0|0
    0|0
  • Genelde evde sıkıntılar varsa yada ışte o yuzden soylemezler

0|0
    0|0
  • Derdini paylaşmayı zayıflık olarak gördüğü için

güçlü görünmek ister :)

0|0
    0|0
  • erkeğin canı gerçekten sıkkınsa hiç ama hiç birşey yapmak istemez.

0|0
    0|0
  • sen neden bu kadar meraklısın ?

0|0
    0|0
  • Biraz kafasını dinlemesini bekle üstüne gitme yoksa sana parlar...

0|0
    0|0
  • seni seviyorsa eğer çok kızgın olsa bile seni kırmamak için ne olup bittiğini herşeyde her olayda sana anlatır en azından ben öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Senin de keyfini kaçırmamak,

Çözüm üretemeyeceğin,

Sizinle uğraşmamak,

Zaten canımız sıkkın olduğu ve sürekli soru sorduğunuz,

için...

0|0
    1|0
  • ben anlatıp kurtuluyorum diğerlerini bilemem belki ailevi bir sorunu filan da olabilir anlatmak istemiyordur. bu arada yanlış anlama ama profil resmi güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • Sana patlamasını istemiyorsan üstüne gitme. Yapımız böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet ya hep boyle yapiyolar bizimde moralimiz bozuluyo onlar anlatmayinca benim sevgilimde hic anlatmaz

0|0
    0|0
  • sadece yardımcı olmak istediğini destek olmak istediğini söyle.sen uygun görmüyorsan anlatmayabilirsin de.üstüne gitmemek lazım sonra anlatıyorlar zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...