Erkek arkadaşınız size 4 gün mesaj atmazsa ne düşünürdünüz?

Erkek arkadaşım bana 4 gündür mesaj atmıyo ve il dışında. Siz olsaydınız ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
Sorum kızlara.

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• herkes ayrılırım düşünmem demiş. belki başına bişey geldi? ulen belki öldü adam. telefonunu denize düşürdü hat içinde kaldı almaya vakti yok,parası yok. peki ya adam düşünmeyecek mi ben bu kıza 4 gündür mesaj atmıyorum oda beni merak edip aramıyor, oda senin için aynı şeyleri düşünmeyecekmi? senden soğuduğu, ayrılmak istediği vs. nedenler olduğu gibi bunlarda var görende bu sitedekileri dört dörtlük sanacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok ciddi bir sıkıntısı yoksa ki ( Bana göre bu durum da aramak isteyen insan arar) Bitmiş,Umrunda değilsin.

0|0
    0|0
  • maviyim cevaplayacam:/

4 gün atmıyorsa keyfıme bakarım..

0|0
    0|0
  • Ani kararlar vermeyin önce savunmayı dinleyin size verdiği enerjiye göre de harekete geçebilrisiniz.

0|0
    0|0
    • Ne yapmam gerekiyo msela?

• Olabilir. yardımın için saol.

• Rica ederim.

• ciddi bir sıkıntısı yoksa hastalık vb gibi bitmiştir zaten o iş.

0|0
    0|0
  • Canının sıkılmadığını.

0|0
    0|0
  • peki kız aradaşınız size zaman istiyorum dusunmem gerke derse ne anlarsın?

0|0
    0|0
  • sevdiğine güveniyorsa sabretsin. güven yoksa herşey boş zaten.

0|0
    0|0
    • Güveniyorum. Çünkü ikimiz de birbirimize deliler gibi aşıgız. Ama bu aralar fazla konuşamıyoruz. Aramızın sogumasından korkuyorum.

• biraz özleyin birbirinizi. sürekli samimi olursanız bu iş yürümez. arayı soğutmadan ara ara nabız yokla :D kendini merak ettir biraz.

• sen at.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşlarım mesaj atmassa sorun etmem :D

0|0
    0|0
  • "Sorum kızlara" yazmışsın da bizde erkek olarak cevap veriyoruz işte adamın düşüncesinden. Olasılıklar;

* Seni unuttu

* Senden sıkıldı

* Başkasıyla beraber

* Kendinden soğutmak istiyor

* Orada gününü gün ediyor

0|0
    1|0
  • bencede seni unutmuş gibi görünüyor bir ara ona neden aramadığını merak ettiğini söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• keyfi atmıyorsa bende silerim hayatımdan.

0|0
    0|0
  • bn atardım, baktım yine ses soluk arardım cevpta vermiyosa kesn bir problem vardır derdm ve arkdşlarından ulşmaya çalışırdımm merk ederdm bişy mi oldu diye veyada ailesnden birine birşey olmş olabilr! ama muhtelemen bnlr olamaz olsa arayp haber verirdi ya da mesj atardı 4 gn mesj atmıyosa kesn ayrılmk istiyo işte bu kadarr..

0|0
    0|0
  • Keyfi bilir.

0|0
    0|0
  • senden sogumus bıraz ara vemeyı dusunmustur yada snn haberın olmadan bıtırmıstır ılıskıyı

0|0
    0|0
  • olabilir işi vardır falan hergün görüşücez die bi kaide yok ama arayıda çok uzatmamak lazım varlık hissedilmeli

0|0
    0|0
    • İşte aramızın sogumasından korkuyorum..

• çok zor bende aynı şeylerden yakınıyorum fakat bi kaç gün aramasa da sonunda kendi arıyor soruyor ben aramıyorum ona dedim en son aradığında seni aramak istemiyorum çünkü tatildesin aramak istersen ararsın ailesiyle bu arada tatil dediğim bu zamanını ailenle geçir diorum o da 2-3 günde bir arıyor ne yaptın neler yapıyorsun vss.. bende aynı şekilde souyorum şuan bi sıkıntı yok

• umrunda değilsin

0|0
    0|0
  • Ben olsam ne zaman keyfin gelecek diye bir mesaj atardım. 4 gündür mesaj atmasını mı bekliyorsun yani zamanına yazık.

0|0
    0|0
  • 4gündür aranmayı beklemek saçma mı ne?

0|0
    0|0
  • bi arardım 4 gundur mesaj atmasını beklemezdım

0|0
    0|0
    • Aramak istiyorum ama arayamıyorumda.

• çok seviyorum onu. Bunları yapmam biraz zor gelicek bana.

• o senı sevmıyor anlasılan bıraz ustune gıtkı kıyemetın anlasılsın sureklı tamam dogru evet haklısın dersen vay halıne

• 4 gün bekleyemezdim ki, 1.gün aramadı diyelim 2. günde aramadı, 3.gün dayanamaz ben aradım zaten.

0|0
    0|0
  • beni umursamadını düşünürüm

0|0
    0|0
  • keyfi bilir valla

0|0
    0|0
  • ararsa hatırlama bence..artık sevgilin değil.

0|0
    0|0
  • düşünmem ,şutlarım.

0|0
    0|0
  • öldü heralde derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...