Bunu yapan bir erkek olsa yine saygı duymaktan falan bahsedebilirler miydi?

Belki bu sefer kaldırmazlar sorumu ks şansımı birde böyle denemek istiyorum bisssmill..

kocanıza arkadaşınızı tavsiye edermiydiniz? peki karınıza arkadaşınızı tavsiye edermiydiniz? hani az önce bi takım erkek arkadaşlar saygı duy falan diye payladılar ya acaba diyorum onlarda karılarına erkek arkadaşlarını tavsiye ederlermiydi? bunu yapan bi erkek olsa yine saygı duymaktan falan bahsedebilirlermiydi?

birde yok bunlar önemsiz takma bunları yeah modunda olanlar var toplum bilincinin ince ince nasıl değiştirildiğini eşşeğin aklına karpuz kabuğunun nasıl düşürüldüğünü falan bilmiyolar samırsamki galiba..

Güncellemeler:
anladım ki bu sitede güncel meseleleri konuşmak imkansız nerde vıcık vıcık bi soru nerde bi saçmalık onlara kıymet veriyo bu yönetim neyse ben böyle siteden kaçar.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitedeki çok insan bence bunu yapar.Özellikle de bazı kadın üyelerimiz dinlerini çok doğru yaşadıkları ve yaşamayı istedikleri için kocasının 3 eşi olmasını da kabul ederler.Onlara fark etmez :)

0|0
    0|0
    • ne kadar yozlaşmışız hayret sanki 40 yıl sonra gurbetten dönmüşümde değişimler karşında şoka ve ümitsizliğe düşmüşüm gibi hissediyorum

• Sonuna kadar haklısın !

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunun toplum yasantisi ile alakasi yok. Ahlaksizligin tanimi ya da iliskilendirelecegi bir baska kavram o da sapkinlik. Bugun ulkenin en taninan islamci yazarlari biri 14 yasindaki kiza tecavuz edip digeri 11 yasindaki erkek cocuguna fiili livata yapiyorsa bunu dine ya da sosyal cevrelerine mal edemezsin. O kisinin kendi ahlaksizligidir.

1|0
    0|0
    • şu an için bi tehlike yok gibi evet ama bu tip olaylar neden medyada geniş yer tutuyor bunu soruyorum aslında yani bi önceki sorumda bunu sormuştum amaç nedir bence bu tip şeyleri normalleştirme süreci lambaların getirdiği yeni islam anlayışına bir ekleme daha yapma çabası hepsinin üçer beşer var malum

• evet vakıflar yasası çıktığında da gündemde türban ve bol bol şehit vardı medyanın gücünü kullanarak istedikleri gibi at koşturuyolar

• Insanlarin bunca seye ragmen gormemeleri uzucu. Ve herseyi yapan hak gormeleri utanc verici.

• Paylaşmayı çok yanlış anlıyorlar

0|0
    0|0
  • Ya önceki soruna dediğimi diyorum yine: Merak etmeee kimse kocana ailene dostuna ornek teskıl etmez.Etseydı ben su an mıllete kafır deyıp gezıyordum.

0|0
    0|0
    • Millete kafir dememelisin :/

• Sen insanların mini eteğine bile laf uzatıyorsun din bu demek değil.Ama ne kadar anlatsam da kafan oyle yıkalı oyle buyumussun bosa konusmus olurum.Burada boyle, bız demokrasıyle yonetılen bır ulkeyız.Hakkaten canın sıkılıyorsa Arap ülkelerine gidebilirsin.Herkes burkalı burkalı geziyor en azından kınayacak kimse bulamazsın.

• dönde özüne bir bak bak ki kim olduğunu hatırla batının bilimini teknolojisini alacağınıza ahlaksız olan hangi yönleri varas onları almışsınız ondan sonra yok kızarkım beni aldattı yok iki kişiyler idare ediliyomuşum yok ilk deneyim ne zaman olmalı boşa dememiş m. Akif medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar diye...

• Sevdiğim insan benimdir , kmseyle asla paylaşamam..

1|0
    0|0
  • şansını zorlama canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi sen niye ısrarla bu soru taktın ki?

Eşine arkadaşını tavsiye etcen de ağzımızı mı arıyon..

0|0
    0|1
    • ilginç bi yorum insanın fikri neyse zikri o oluyo işte

• heee fikrim kocamın koynuna arkadaşımı sokmak senden akıl almaya geldiydim akıl virsene

• benim adıma benim fikirlerimle ilgili yorum yapmışsın ya sen daha iyi bilirsin o fikirleri

• peki ben bu soruyu sana sorsam?

0|0
    0|0
    • çok akıllı ve espritüelsin gerçekten ...:S neyse cevap hayır.

• Evliliğin ne anlamı kalıyor böyle olunca...Herkes bir kerane açsın sadece tanıdıklarının girebildiği öyle takılsınlar o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...