Kapat

Devlet hastanesinde diyetisyene gitsem ilgilenir mi?

arkadaşlar ya ben bi anda çok hızlı kilo aldım çevremdekilerde farkında bunun normal kilom 52 civarıydı şimdi 63 oldum :S boyumda 162 annem tutturdu devlet hastanesinde diyetisyene görünüceksin diye ama yani oraya gidenler genelde ciddi kilolarda olan insanlar dışarıdan bana bakınca öyle çok kilolu veya obez görünmüyorum yinede muayene edip bakar mı? ilgilenir mi? çok yiyorum özelliklede dondurma çikolata tatlı türlerini yemekleride öyle. dur diyemiyorum kendime :S

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• pek ilgilenmiyorlar ben diyetisyene gittim 55 kiloydum 50 olmak istiyordum bana senın kilon normal dedi ısrar edincede dandik bir liste verdi uygulamadım tabı düzenli spor yaptım ve yediklerimede dikkat ettim istediğim kiloya ulaştım. sadece sporlada olmuyor tatlıya devam edersen yaptığın spor sadece o günkü yediklerini yakmana neden oluyor fazladan kilo kaybetmıyorsun yanı o yüzden tatlıyı tamamen olmasada kesmelisin haftada 1 yada 2 kere tüket akşamlarıda hafif yemeye özen göster ve bol bol su iç

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• ilgilenebilir en azından seni tüm kan değerlerini öğrenmek için teste yollar sende hormanal dengenin normal olup olmadığını öğrenirsin ama kilo vermede pek yardımcı olmaz bence o iş sana kalır

0|0
    0|0
  • devlet hastanesinde diyetisyene gitsen ilgilenir mi,aslında ilgilenmesi gerekiyor ama şu sıralar sağlık bakanlığı obeziteyle mücadele başlattığı için hastanelerde bu yönde yoğunluk olacaktır..imkanın varsa özele görünmende fayda var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilgilenmiyor. Obez olmadığın sürece.

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede kilolu durmuyorsan pek ilgilenmiyorlar. Klasik bir diyet listesi verip hadi yallah... spora başlarsan ne kadar çok yesen de kilo verirsin bir süre sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...