Fenerbahçeden neden nefret ediyorsunuz?

Fenerbahçeden ne kadar nefret ediyorsunuz?

Güncellemeler:
Ulan Galatasaray dünyaya ismimizi duyurdu kupalar aldı siz hala neyin kafasındasınız avrupada en iyi kulüpler arasında türk takımlarının 1. si biziz ne içiyonuzda kendinizi bu kadar yukarda görüyorsunuz banzai mi içiyorsunuz anlamadım o kadar paranız var pavalı köpeklersiniz ama iş yok...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• filistinli bir çocuğun yahudilerden nefret ettiği kadar...

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• şike yaptığı kanıtlanmış takımdır. ve o şikeyi yapanlar halen eski koltuklarındadır. yaptklarının yanlarına kar kaldığını görünce dahada yapmaya başladılar. geçen sezon fenerbahçe şampiyon olmamıştır. fenerbahçeyi şampiyon yapmışlardır. federasyon olarak. ve bu sezonda öyle görünüyor. lig tv falan iptal etmişim. ligden nefret ediyorum. galatasarayda her sene direk katılsın şampiyonlar ligine. burdada hiç şampiyon olmasın razıyım. ama bunuda kabul etmiyor şieciler yabancı kuralıyla galatasarayın önünü kesmeye çalıştıar. ve fatih terimi bilerek milli takıma çektiler. galatasarayın şampiyonlar ligi kupasını almalarından korktukları için

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeden neden nefret edelim ülkemizin spor kulübüdür.

Nefret edilcek 2 kişi vardir
    Aziz yıldırım. Yıldırım Demirören

0|2
    0|0
  • Fenevbahçe nefrettir ofkedir ibrettir şikedir

0|2
    0|1
  • Ne yaparsın cinim ya milletin işi gücü FENERBAHÇE olmuş. Dua Et ki 2 yıldır avrupada yer almıyoruz. O zaman görürdum fransız gsyi. Fenerbahçeli olarak aziz Yıldırım'dan nefret ediyorum. Sırf onun yüzünden kulübe savaş açanlar bir gün anlayacaklar bu kulübün başka kulüp olduğuna dair.

Uefa kupanız var tebrik ederim. İnşallah her platformda kupamiz var deyin olur mu

0|0
    0|0
  • Sevmeyen Cincon lu olsun tek gercek FB

0|1
    0|2
  • GalalataSaraydan nefret ettiğim kadar seviyorum var mı itiraz yok otura bilirsiniz.

0|1
    0|1
    • Adamsın dostum.)

• ASDASFSADAS. dünyada GS olmasaydı çok kötü bir insan olurdum GS varki Allahtan acıyorum onlara vicdanım tatmin oluyor :D

• bı seksı clupdr GS : Unal reyız unutmuycagz bunu ömür boyu.))))

• Şikeci köpekler

0|1
    0|1
  • Provokatif bir paylaşım bu. Yıkıcı olmaktan çok yapıcı olmaya çalışın.

0|0
    0|0
  • Cincon fransız

0|0
    0|0
Yükleniyor...