Fitness , body building ile ilgili sorusu olan varsa kısa cevaplayabileceğim şekilde konunun altına alabilirim? var mı sorunuz?

Fitness body building soru - cevap buyrun

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Boy uzamasını engeller mi yavaşlatır mı

0|0
    0|1
    • belli hareketler uzamasını yavaştıp durdurablir

• 5 kere aynı şeyi söylememi bekliyorsun beni dinlemeyeceksen diğer üyelerden destek al o zaman buraya soru sorma. onlara sor. 100 kere aynı şeyi soracaksan da kendi bildiğini yap bana neden soruyorsun ki? Mantık?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Plaj vucudu denen - estetik vucut.. ama duzgun sekilde.. biraz da kutle yani.. bunun icin steroid olmasa bile supplement protein ve ozel diyet sart midir? Kilo almaya da kas kutlesi yapmaya da musait bir fizyoloji ile , ortalama bir hedef zaman var midir , minimum?

0|0
    0|0
    • Evet şarttır. Diyetsiz - supplementsiz metabolizma ne kadar iyi olursa olsun bahsettiğin hacimli ve aynı zamanda keskin bir vücut yapması oldukça fazla zaman alacaktır. Örneğin bahsettiğin boyla orantılı olmak üzere 75 kg lik bir plaj vücuduysa bu kolaylıkla 1 senede yapılabilir. Ama istediğin daha hacimli 85+ kilolarda bir vücut ise 3-4 seneni vermen gerekir rahatlıkla. Tabii ki kendindeki değişime çok şaşıracağın da kesin.

• Bcaa nedir? Onu bilmiyorum

• Supplement. amino asit türü

• Üst göğsün ortasını cizmek ve üst göğsün ic taraflarını doldurmak için hangi hareket önerirsin ben kabloyla bu hareketi ve dumbell fly hareketlerini yapıyorum bench press hareketlerinden sonra?

www.tenpoint1.com/.../...dova_cable_crossovers.jpg

0|0
    0|0
    • Merhaba @ISIran ,
      Incline bench pressten sonra dumbell fly ve cable crossover hareketleri işine yarar. Ekstradan pullover da yapabilirsin. Aceleci olma yavaş yavaş gelişeceklerdir.

• filşt :D

• eyvallah saolasın doğru yapıyorum o zaman.

• kilo almak için nasıl bir besin takviyesi ve çalışma programı önerirsin dostum? protein mi karbonhidrat mı? çalışma haftanın kaç günü kaçar saat ve nasıl olmalı?

0|0
    0|0
    • Besin takviyesi olarak karbonhidrat yanına bcaa alabilirsin. şu an satışlarımızda mevcut. Bana özelden ulaşabilirsin. Çalışma haftanın 5 günü 1 er saat yeter. programı 5 e böl her gün 1 bölge çalış.

• ben günde iki-iki buçuk saat çalışıyorum mal gibi :) besin takviyesini de maddi durumu biraz düzelteyim alacağım zaten.. sağol dostum

• Taşşak kaslarımı hangi hareketle geliştiririm?

0|2
    0|0
    • Merhaba @Poyraz20 ,
      Kendini hallederken taşşak kaslarını fazlasıyla geliştirebileceğini düşünüyorum. İyi şanslar.

• bel çevrem çok yağlı zayıfım ama bir tek işte kalçalarımın üstü bel tarafım yağlı orayı nasıl eritebilirim?

0|0
    0|0
    • Merhaba BcHolmes ,
      Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. Güzel ve ağır bir ağırlık antrenmanıyla haftanın 5 günü en azından idman yapıp haftasonları ufak bir kardio yaparsan , proteini yüksek , yağsız ve karbonhidratı düşük , şekersiz gıdalar tüketirsen çok çabuk bir şekilde istediğin sonuca ulaşacaksın. Sadece sabırlı olman gerek. İyi sporlar

• eski lisanslı dövüşçüyüm 2.5 sene ardından dün abimin spor salonunda kick boks antremanına katıldım 2 kere kitlendim antremanda sigara kullandıgımdan ve hamlığımdan dolayı şuanda da baldırlarımdaki lifler kaslar acayip ağrıyor :D ama bir şekilde yine başlayacam spora. önerin için çok teşekkür ederim iyi geceler :)

• Rica ederim , iyi sporlar :)

• Merhaba gunde 300 mekik 150 şınav cekıyorum. Boyum 1.74 kılom 72 civarı. Bel cevrem 83 cm. Omuz kol ve gogus kası olur mu sızce. Ögrencı oldugumdan takvıye alamam ve salona gıdemem evde kendımce bısıler yapıyorum :(

0|0
    0|0
    • Merhaba @lApranaXl ,
      Kafada işi 300 mekik ve 150 şınav diye bitirmenin lüzumu yok. Youtube gibi sayfalardan home chest workout veya shoulder workout diye aratarak istediğin bilgilere ulaşabilirsin. Evde kas geliştirme yeteri kadar olmaz. Bunun yanında yediğin yemeklere ve diyetlere de dikkat etmelisin. Yani belli bir gelirin yoksa bu işe bulaşman pek mantıklı olmaz , sonradan olmuyor diye bırakırsın hepten soğursun. Bu spor para sporudur. Vücuduna yatırım yapmayı öğrenmelisin.

• Evet bunlardan bahsediyordum

• sorması ayıptır kac yıldır vücut gelistiriyosun. birde boy ve kilon kaç?

0|0
    0|0
  • Bu fitnessçiler yulaflı topitoş ve at yemi yiyorlarmış doğru mu?

0|0
    0|1
    • Merhaba @Beniböylebil ,
      Yulaflı topitoş ve at yemi yiyerek ardından gittiği herhangi bir yerden senin gibilerin kız arkadaşlarını kendileriyle aldatmalarını sağlayan , tek geceden sonra da işi biten tiplerdir evet.

• Tek gecelikleri ben yaşarım dostum... Kadıköy, Bostancı, Maltepe hattın da ;)

• Resimdeki kesin sensin demi asdfsf

0|0
    0|0
Yükleniyor...