David Nicholls'un kitaplarının sonları 'Bir gün' romanındaki gibi hep kötü mü bitiyor?

David Nicholls un kitapları bir gün romanındaki gibi sonları hep kötü mü bitiyor başka romanlarını okuyan var mı.. şimdi ben sonu kötü bitsin diye mi bir gece uykusuz kaldım son sayfalarında dayanamayıp filmini açtım :)))) Halbuki Judith McNaught öylemi sonları hep güzel bitiyor:))

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplarını sıradanlıktan uzaklaştırmak istemiş olabilir.

Ama tüketicinin beklentisi hep mutlu son olsun , iyiler kazansın yönünde olunca tabi ...

1|0
    0|0
    • aslında tam çağımızın ilişki anlayışını ele alıyor ...güzel güzel de ne bıleyım yine insan aşk sadece kıtaplarda da olsa diyebilmelı dımı :)))) gercı bu durumda fena olmamıs ben asırı etkılendıgım ıcın yazdım dıger kıtapları da böyleyse alıp okuma zahmetıne girmeyeceğim ;)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• David Nicholls un kıtaplarını okumadım hiç ama Judith McNaught kitaplarını çok severim aşk aşk aşk :)

1|0
    0|0
    • bende cookk sevıyorum judıth mcnaughtu okutuyor kendını ama sonunu kötü bitirmiyor :)))david nicholls adamın kıtabı fılm olmus bari sonu güzel bitseydiii :(((

• Kader ortagı arkadaslarımın olması sevındırıcı bır durum :)

• aynen :)

Yükleniyor...