Arkadaşınızın sevgilisi size yazıyorsa, ne yapardınız?

Arkadaşınızın sevgilisi size yazıyorsa , ne yapardınız ?

0|0
28|21

En İyi Kız Görüşü

• benim başıma geldi böyle birşey. çok samimi arkadaşımın sevgilisi hem de. bir gün arkadaşım olmadan görüşmek durumunda kaldık bir iş için. gel birşey içelim oturalım biraz dedi neyse oturduk ama insan hisseder ya bakışlarından boynumdan aşağısına kaçamak bakıyordu masanın altından dizini dizime dokundurdu bir iki kez geri çektim. sonra bana senin sohbetin çok hoş saatlerce konuşasım var çok tatlı bir kızsın vs dedi. sohbet arasında beni beğeniyor musun sence ben yakışıklı mıyım gibisinden abuk subuk sorular sordu .öylesine geçiştirdim olumlu olumsuz bir tepki vermedim ben asıldığını düşünüyorum. o olaydan sonra uzak durdum mümkğn mertebe görüşmedim görüşsem de mesafeli ve ciddi durdum.allahtan arkası gelmedi arkadaşıma da hiçbirşey anlatmadım. şimdi nişanlanmak üzereler.. bence uzak dur sakın da söyleme kötü sen olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Aga ne dusunucem yaaa, s..tir ederim basimdan arkadasima da soylerim artik terk edip etmeyecegine o karar verir... ama aralarina girmem hani bozmak icin felan sadece arkime solerim :)

0|0
    0|0
  • arkadaşımın bilmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • silerim direk

0|0
    0|0
  • arkadasıma nasıl bır ıbne ıle beraber oldugunu gosterırım

1|1
    0|2
  • soğuk davranırım,hele ki arkadaş olraka görüyorsam ve karşımda ki abartıyorsa bozarım onu bi şekilde belli ederim sevgimin ona karşı olmadıgını.

0|0
    0|0
  • arkadaşıma söyleyemezdim çünkü beni yanlış tanıyabilir uygun bi dille kendimi araya katmadan başkalarına bakarken yakaladım derdim arkadaşıma ve sevgilisinden uzak durur tersler hatta aynı ortamda olmamaya gayret gösterirdim..

0|0
    0|0
  • bem karakterime ters direk yolu verirdim ve sevgilimi söylerdim bnden duyması dha iyi olur en azından başkasından duymaz. oda arkadaşının ne mal olduğunu anlar.

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşımsa onun iyiliği için illaki söylerim ama elimde bi kanıt olması lazım yine de.Yakın arkdaşım değilse çocukla aynı ortamda bulunmaktan kaçınır,konuşmamı da keserim.

0|0
    0|0
  • mesajları arkadaşıma okuturum o da bitirir tabiki. karşılık verecek halim yok.

0|0
    0|0
  • Arkadaşıma söylerim. Bilmeli dimi sevgilsinin ne haltlar karıştırdığını :)

0|0
    0|0
  • direkt arkadasıma söylerdim

0|0
    0|0
  • ya benim de başıma gelir gibi oldu.çok sert uyardım.ne alaka ya adam facebooktan fotomu almış onun kara kalem çalışmasını yapmış.bana gönderdiinde ne yapcamı şaşırmıştm :S

0|0
    0|0
  • Ovv en çok korktuğum şey. Daha önce başıma geldi olan bana oldu allah korusun valla.

0|0
    0|0
  • önce tipime bakarım yazar mı diye, sonra karşımdakine bakarım kaşar mı diye. derdi abim.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeyin olamayacağını söylerim.Arkadaşımın üzülmesine gönlüm el vermez.Eğer anlamazsa şiddete başvururum yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Aman uzak dur. Olay dönüp dolaşıp senin başında patlıyor.

0|1
    0|0
  • Silerim:)

0|0
    0|0
  • karsılık vermesdım

1|0
    0|0
  • hiç taviz vermem.

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırardım ne yapacağım. Onu bu yaptıgından vazgecirmeye calışırdım

0|0
    0|0
  • arkadaşıma söylerim ve o çoçuğu ne yaparım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ayar veririm

0|0
    0|0
  • arkdaşıma sölerim..

0|0
    0|0
  • 3-5 kişi toplar ağzını burnunu kırardım:)

0|0
    1|0
  • eminsem arkadasımı uyarırdım ona da yuz vermezdım.

0|0
    0|0
  • arkadaşıma söylerdim.Yada seviyorsam bende asılırdım :D

1|0
    1|0
  • ağzını burnunu yırtarım.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bence kızı bir güzel laflarınla ezmen şart arkadaşım. önce ona söyle arkadaşından ayrılsın kendini kime yamıyorsa ona yamasın. Eğer ayrılmıyorsa bence iyilik sende kalsın arkadasın seni zamanla anlayacaktır git konus acık acık söyleme ama bu kız sana yaramıyor de bence ilerde daha kötü üzülecek seninle konuşmaz belki ama gidip söylemelisin. kızıada ağzının payını vermelisin.

0|0
    0|0
  • İlk önce bunu arkadaşıma gösterirdim sonrada kıza öyle bir ayar verirdimki bir daha bırak benim yüzüme bakmaya bulunduğum mekana girince arkasına bakmadan cıkcak kadar

0|0
    0|0
  • Konuyu arkadasinla mutlaka konusmalisin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle durumu anlatırım en uygun şekilde.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımı o kızdan kurtarmanın bir çaresine bakarım. (Tabi ki makul yollardan ama direk söyleyemem tabi çünkü direk kötü olan ben olurum.)

1|0
    0|0
    • aynen öyle kendine yediremez senin adın başka birşeye çıkar...

• Arkadaşımı uyarırdım.. Sonuç olarak ta kız ikimizi de kaybeder

0|0
    0|0
  • siradan bir arkadasimin sevgilisi ise, tersler gecerim. yakin arkadasimin sevgilisi ise, asilmasini bizzat arkadasima gosteririm.

0|0
    0|0
  • cok kötü bir durum ilk önce konusur anlatırım sonra ne yapardım bilemiyorum ?

0|0
    0|0
  • bacımsın derdim.

0|0
    0|0
  • Bana yazmamasını söylerim :)

0|0
    0|0
  • Küfredebilirim.

0|1
    0|0
  • azına sıcar dım bak daha yazabılıyormu.. :D

0|0
    0|0
  • Benden hoşlanıorsa o kızı elde ederim. ( Cinsellik bakıöından değil tabi ) . Erkeğim sonuçta.

0|0
    0|0
  • yüzleştiririm.

0|0
    0|0
  • ne yazdıgına baglı..önce okurum..sonra ya bende yazarım yada okur atarım..

0|0
    0|0
  • böyle yapmaması geretiğini resim çizerek anlatırım.

0|0
    0|0
  • namussuz ahlaksız haddini bilmez köpek derdim yüzüne. sanırım bi de şamar atardım...

0|0
    0|0
  • ben de onu silerdim.

0|0
    0|0
  • Muhattap bile olmam.

0|0
    0|0
  • bu gibi durumda arkadaşını seven insan kızı alır güzelce düzer sonra gaza getirip arkadaşınada onu düzmesini söyler. sonra kıza yolverilir.

0|0
    0|0
  • bende ona okurdum :p

3|0
    0|0
Yükleniyor...