Yemeğinizi dışarıda mı iş yerinde mi yiyiyosunuz?

bugün öğle menünüzde neler var ne yiyeceksiniz yemekte?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yemeği iş yerinde yiyeceğim henüz yemeğe inmedim ama tavuk ahşlama çorba pilav ayran yada yoğurt var. biz yemeğimizi kendimiz üretiyoruz. ben dışarıdan yamek alınmasına karşıyım tabi bu personel sayısına göre değişir bizde yemek pişirilebilecek sayıda personel var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öğle yemeği kavramı yok bünyemde

0|0
    0|0
  • Hımm dışardan söyleyeceğim sanırım.Sonuçta lokanta yemeklerini sevmiyorum ama...

0|0
    0|0
  • Dışarıda yedim bile ben :D

0|0
    0|0
  • odun ateşinde pişirilen sahanda köy yumurtası sucuklu. offfff diyorum başka bişey demiyorum.

0|0
    0|0
  • hamburger cola bide yarım köfte alacam

0|0
    0|0
    • bazen ben almaya giderim bazen onlar getiriyor işyerimde yerim hava almak istediğimde ben almaya gidiyorum

• birazdan kendime ve 8 tane aç insana menemen yapacam yardımcı olmak isteyenleri beklerim ...

0|0
    0|0
  • genelde evde, disarida arkadaslarimla yerim, tek yedigimde garip garip izlenmek hosuma gitmiyor

0|0
    0|0
    • Dışarda tek yemeyi seviyorum yahu neden garip garip izleniyorsunki :D Özgürlüğün tadını çıkarmak budur!

• tek oldugumda kopek yavrulari gibi oyle salak salak oturuyorum cunku. bu da dikkat cekiyor, ya garson ya birisi illa ki rahatsiz eder. ozgurluk de boylece sona erer hep.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...