Türk bayan voleybol takımı hakkındaki düşünceleriniz neler?

Zaman geçtikçe gelişip iyileşmek gerekirken bizim kizlar tersine işliyor sanki. Sadece Neriman kendini geliştirmiş durumda. Takim bazen çok iyi bazen çok kötü performans sergiliyor. Maçlarda bir türlü denge gösteremiyor. Şu an basit bir takim olan bulgaristan a 2 set vermiş durumda mesela. Üzülüyorum cidden.

Peki siz neler söylersiniz?

Güncellemeler:
Evet bulgaristan a 3-2 yenildik. Şaka gibi..
Sitedeki erkeklerin akıllarını kullanmakta baya zorlandigini görüyoruz cevaplardan 😕

0|0
2|44

En İyi Erkek Görüşü

• Tam da kabuk değiştirme sürecindeyiz. Neredeyse 10 yılı aşkın süredir beraber oynayan ekibin yerine bu sene tecrübeli ve tecrübesizlerin karması bir takımla katıldık. İkinci tura grubun en kötü 2 takımını yenerek ancak çıktık.3. tur şansımız yok denecek kadar az nitekim üst gruba çok az puan taşıdık. Bulgaristan ve Brezilya maçlarına çok iyi başlayıp çabuk koptuk. Bu da zaten takımın maç içi istikrarsızlığını gösteriyor.

Açıkçası bu turnuvada kalan maçlarda en iyi mücadelemizi edip tamamlamalıyız keza derece şansımız yok bana göre. İleriye yönelik ne kadar tecrübe kazanırız o yanımıza kar kalır.

1|0
    0|0
    • Bu sebeple keşke çeşitli oyunculara da şans verilse onlar da tecrübe kazansa..

• Bugün Kamerun maçında farklı bir 6yla sahadaydık. Sahada takımı sürükleyecek bir winner eksiliği var gibi. Neslihan'dan sonra tabi doğrudan doldurmak zor. Neriman skor yükünü almaya calısıyor ama karakter olarak da takımı sırtına alması lazım sanki? Bu geçiş turnuvasını en iyi tamamlarız umarım

• EIC için ayrıca tişikkirler cınım :)

Erkekler Ne Diyor 43

• Çok çok iyi oynuyorlar ama belli köşelerden bastıkları için diger takım anladıgı anda işler bitiyor bşaka taktik bilmiyorlar.
    Çok iyi oynuyorlar ama arkaya düşen toplarda biraz sıkıntı var.
    Bir moralleri bozuldugunda fark yediklerinde umut kaybediyorlar kesin karşı tarafa veriyorlar.
    En son bıraktıgımda böyleydi

0|0
    0|0
    • Hala böyle 😊

• Bir maçta karşı takımın direktörü bagırıp çagırdı kızdı taktik degiştirdiler adam degiştirdiler köşeleri kapattılar arkaya bastılar oyunun ortasında yenildikleri maçı çevirdiler.
      İişin garip tarafı bizim takım gene aynı taktik yapıyor gene aynı köşeye ve gene aynı kişi ile çalışıyordu yani bukadarmı anormal düşünülür?

• 2-0 geliyor mesela sonra bir dusuyorlar oyundan, karsi taraf 2-2 yapıyor. İlla 5. Sete gidiyor maç. Su an bile 2-2 mac. Bakalim 3-2 olacak mi en azından.

• dün izledim çok çabuk moralimiz bozulup oyunu bırakıyoruz bide hücumda alternatif üewrmk zorundayız

1|0
    0|0
  • bir basariyi yakalayip gelistirmekis istiyorsan disiplinli olacaksin. almanlar futbolda disiplini en iyi kullanan insanlardir bu yuzden senelerdir hep favori olmuslardir. biz turkler bir kere kazandik mi bu sene kazanamadigimizda aman bosver gecen sene biz aldik bu senede baskasi alsin mantigiyla hareket ediyoruZ

0|0
    0|0
  • yendildik mi :(

0|0
    0|0
  • FİVB şampiyonlar ligi şampiyonu falan oluyoruz kupaları alıyoruz milli takım geriliyor olamaz böyle bişey kank.

0|0
    0|0
  • Takımın bazı oyuncularında şımarıklık hat safhada. Ciddi değiller sahada yeterince

1|0
    0|0
  • Almanlar gibi ise baslayip turk gibi bitirdiler

1|0
    0|0
  • Onceden cok takip edersim neriman en guzeliydi galba biraz kiloluydu ama yüzü güzeldi hala oyle mi? :D

0|0
    0|0
  • belki adet zamanlarına denk geliyodur :D

0|1
    0|0
  • eskiden iyi bir voleybol takımımız vardı filenin sultanları son zamanlarda düşüşte evet... neslihanın formda olduğu zamanlar, naz iyiydi... takımlar ileriye biz geriye doğru atağa kalktık...

0|0
    0|0
  • Pek ilgi alanım değil sadece arada bir izliyorum. Bana göre takım çok fazla Neslihan üzerine kurulmuş. Takım diye bir şey yok. Neslihan da olmayınca sonuç ortada.

0|0
    0|0
  • üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • Az önce Bulgaristan ile macları vardı 2 periyot izledim. İlk seti biz almıştık 2. seti onlar almıstı. Genel olarak analizim vasat oynuyorlardı pek umut verici değiller

0|0
    0|0
  • Kiz Voletbol takiminiz mi varmis :)

0|0
    0|0
  • En iyi milli takımımız...

1|0
    0|0
  • çok güzeller valla ilk aklıma o geldi

0|0
    0|0
  • Başarılı bir takımız dünyada. Fakat milli takımlarımızda bir sorun var.

1|0
    0|0
  • filenin vede günlümüzün sultanları

0|0
    0|0
  • Gözde oynayamadı neriman italyada döktürür

0|0
    0|0
  • taş gibiler taş.

0|0
    0|0
  • Neslihan nerde ya?

0|0
    0|0
  • İnan bu futbolda da baskette de.. böle.. Ben hiç anlamıyorum.. İzlanda gibi takım da Futbol takımımızı yeniyor.. Voleybol takımımız da 2 set verio yani tembellik bulaşıcı galiba..

0|0
    0|0
  • alttan gelen gençler daha ıyı dunya şampiyonu oldular

0|0
    0|0
    • Gençlerde iyiyiz, gençlerde bu takımdaki oyuncular da iyiydi. Sonrası profesyonellere karşı nasiliz, iste problem bu noktada.

• o zman problem sporcuarın gelısımını tamamladıklarını zannetmesı bız ıyız demelerı ustene koymamalarından kaynklanıyo buda bıraz bızlerın kanında var sallamıyoz fazla

• Evet aynen öyle

• Smac icin zipladiklarinda heycanli oluyor geri boş 😈

0|0
    0|0
  • Arada bir gazeteye manşet oluyolar fazlasıyla ilgilenmiyoum

0|0
    0|0
  • Son biraktigimda onlari pek iyilerdi bilmiyom ne durumdalar ama performanstan dustulerse kotu yahu

0|0
    0|0
  • Eski Filenin Sultanlarını arar olduk

0|0
    0|0
    • Ruh eksik, direnç eksik bence. Citkirildim hemen oyundan düşen bir kadro. Türk ruhuna uygun diil hiç

• Yetemiyor ki kizcagiz :)

• Aynen ya :). Her vurduğu sayı oluyor. Biraz da savunmayı iyi yapıp ona destek verseler çok daha güzel olacak :). Yazık valla ona da. Çok seviyorum Neriman'ı ya :)

• kanka burası turkıye burada gelışme falan olmaz

0|0
    0|0
  • Neslihan yoksa milli takımda yok gibi :(

0|0
    0|0
  • sadece bir kızın yorum yapması ne kadar ilginç :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 2

• Her takımda yenilgiler olur hatta olması iyidir çünkü tecrübeleri artıyor evet bulgaristana yenilmek biraz gururumuzu kırdı ama takımımız geçekten çok kaliteli, mükemmel alt yapıya sahip oyunculardan oluşuyor. Hem onların bizim desteğimize de ihtiyaçları var şahsen ben onlara güveniyorum bu güne kadar ülkemizi (yenigi durumlarında bile) her daim iyi temsil etmişlerdir. Bazı hatalara da göz yumulabilir.💯🆒

0|0
    0|0
    • Olay yenilgi değil dikkatli okumalisin. Kendi performansları ile yenilseler neden yenildiler demem. Sadece oyundan çabuk düşüyorlar ve bir daha girmeleri çok zor oluyor. Performansları dengeli değil bu da anlaşılabilir diyebilirsin ama bu dengesizlik maçtan maça değil setten sete oluyor. Yani hadi yavrum sen aslansin yaparsin denmesinin yaninda bu eleştiriler de yapilmali, onlar da bu uğurda çalışmalı. Yoksa olduğu yerde sayacaktir ve diğerleri ilerlerken geride kalacaklardır.
      Kisaca benimki yapici eleştiri, daha iyisini yapabilirler bundan eminim.

• Belki de antrenördendir, takiyor oyunculara ve hep ayni değişiklik denemeleri. Takımlar ezberledi bizim formumuzu, farklı varyasyonlar denemeli..

• Aynen antrenorun tercihleri cok sacma hic degismiyor rutin olarak ayni oyunculari kullanmakta israrci

• Herzaman ayni performasi sergilemek mumkun olmuyor. Birgun cok iyi oynayip ertesi gun kotu oynayabiliyorsun. Bende voleybolcuyum, biliyorum.

1|0
    0|0
    • Bir gün iyi bir gün kötü olsa anlarim, bizimkiler bir set iyi bir set kötü ve her maçta böyle anlatabildim galiba

Yükleniyor...