Kapat

Fitnessla ilgilenenler?

Arkadaşlar ben fitnessa yeni başladım adam sholder chest press tarzı şeyler yazdı bunları yapmadan önce de koşmamı ve bisiklete binmemi söyledi. Ama ben zayıfım zaten bacaklarım ince yani :D bisiklete binersem ya da koşarsam bacaklarım dahada incelir diye korkuyorum böyle bişi olabilirmi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Isındırmak için koşturuyorlar

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum da bacağım ince zaten dahada incelmesinden korkuyorum :D incelmez diyosun yani

• Nasıl yanş yaptıklarımın bir faydası olmazmı?

• Olurda hacimsel iyi gözükmez o yüzden çoğu vücut yapmaya çalışanlara kilo almaları önerilir.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır onlar ısınmak için o press falan zaten kas yapcak sana ama beslenmen önemli burada yoksa kas yıkımı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onu söylemesinin amacı kondüsyon artırıp vücudu spora hazırlamaktır, direk bodoslama spora başlarsan bacağına giren kramplardan ve kas ağrılarından duramazsın aşırı yorgun düşersin :)

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum da bacağım ince zaten dahada incelmesinden korkuyorum :D incelmez diyosun yani

• Yok incelme olmaz, sadece kasları ısıtma amaçlı birşeydir o. Hatta spora kalıcı bir şekilde devam edersen sportif bir şekil alır biraz hacim kazanır kaslanır ama incelmez :) Yani bu dediğin mantıkla body yapanların vücudunun şişmek yerine safinaz gibi incelmesi lazım :))

• Kardeşim sana şunu söyliyim yaşın küçük mü bilmiyorum ancak mastürbasyon yaparken inceldimi hiç? Hayır çünki öyle birşey olmaz sen bir o bisikleti 15 dakika sür durmadan sonra ordan in inceliyormu sertleşiyormu bak :)

0|0
    0|0
  • bişey olmaz hoca sana ısınman için sölemiştir 10 dakika öyle yag yakmak kolay degil :) antremana başlamadan önce bölgesel ısınmalarıda yapmayı ihmal etme

0|0
    0|0

• Ya bide mesela yeni başladığım için bazı aletleri yapamıyorum ilerde onları da yapıcak düzeye gelirmiyim?

• evet gelirsin şu an istasyonlarda çalışıyorsundur yakında serbest agırlıga gecersin zamanla programında hepsine yer verirsin hareketlerin hoca programını yazar zaten

• koşma gerek yok zayıfsan çalşcğn bölgeyi ısı yeter beslenmeyi aksatma

0|0
    0|0
Yükleniyor...