Fitnessla ilgilenenler?

Arkadaşlar ben fitnessa yeni başladım adam sholder chest press tarzı şeyler yazdı bunları yapmadan önce de koşmamı ve bisiklete binmemi söyledi. Ama ben zayıfım zaten bacaklarım ince yani :D bisiklete binersem ya da koşarsam bacaklarım dahada incelir diye korkuyorum böyle bişi olabilirmi?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Isındırmak için koşturuyorlar

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum da bacağım ince zaten dahada incelmesinden korkuyorum :D incelmez diyosun yani

• Nasıl yanş yaptıklarımın bir faydası olmazmı?

• Olurda hacimsel iyi gözükmez o yüzden çoğu vücut yapmaya çalışanlara kilo almaları önerilir.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır onlar ısınmak için o press falan zaten kas yapcak sana ama beslenmen önemli burada yoksa kas yıkımı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onu söylemesinin amacı kondüsyon artırıp vücudu spora hazırlamaktır, direk bodoslama spora başlarsan bacağına giren kramplardan ve kas ağrılarından duramazsın aşırı yorgun düşersin :)

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum da bacağım ince zaten dahada incelmesinden korkuyorum :D incelmez diyosun yani

• Yok incelme olmaz, sadece kasları ısıtma amaçlı birşeydir o. Hatta spora kalıcı bir şekilde devam edersen sportif bir şekil alır biraz hacim kazanır kaslanır ama incelmez :) Yani bu dediğin mantıkla body yapanların vücudunun şişmek yerine safinaz gibi incelmesi lazım :))

• Kardeşim sana şunu söyliyim yaşın küçük mü bilmiyorum ancak mastürbasyon yaparken inceldimi hiç? Hayır çünki öyle birşey olmaz sen bir o bisikleti 15 dakika sür durmadan sonra ordan in inceliyormu sertleşiyormu bak :)

0|0
    0|0
  • bişey olmaz hoca sana ısınman için sölemiştir 10 dakika öyle yag yakmak kolay degil :) antremana başlamadan önce bölgesel ısınmalarıda yapmayı ihmal etme

0|0
    0|0

• Ya bide mesela yeni başladığım için bazı aletleri yapamıyorum ilerde onları da yapıcak düzeye gelirmiyim?

• evet gelirsin şu an istasyonlarda çalışıyorsundur yakında serbest agırlıga gecersin zamanla programında hepsine yer verirsin hareketlerin hoca programını yazar zaten

• koşma gerek yok zayıfsan çalşcğn bölgeyi ısı yeter beslenmeyi aksatma

0|0
    0|0
Yükleniyor...