Body Building ile ilgilenenler buraya bakın?

Geçenlerde biyere kaydoldum, boks yapıyodum fakat vücudu toplamak için ara verdim. Bana verdikleri diyet listesi öğünleri şu şekilde

Sabah - 10 haşlanmış yumurta beyazı, 100gr light peynir, bir kase yulaf ezmesi, zeytin.

Ara öğün - 250gr haşlanmış tavuk göğsü

Öğlen - pirinç pilavı veya bulgur pilavı veya makarna, 500gr ızgara et sote veya tavuk göğsü veya dana ciğeri, patates haşlama

Ara öğün - yoğurt

Akşam - ton balığı veya haşlanmış tavuk göğsü veya et haşlama, patates haşlama, salata

70kiloyum 1,83boyum var. Anlayanlar bir baksın nasıl bir liste bu doğrumu, 300gr protein var bunlarda.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru bir liste kardeşim. Bizzat yakın arkadaşım body ile ilgileniyor profesyonel olarak bizzat bu listeye uyuyordu, yani bir ailenin bir aylık hatta bir aylıktan fazla erzağını tüketiyorlar, vücudun şişmesi ve güçlenmesi için bu gerekli. Ama bu listeye uymayıp direk kısa yoldan protein tozu kullananlar var ama balon etkisi yapar yani sadece şişer hiçbir yararı olmaz vücuda. Bu listeyede nekadar sadık kalabilirsin oda sana kalmış yani tamamen sabır işi.

0|0
    0|0
    • Benim derdim bir 75 kilo falan olmak bu liste bana çok profların listesi gibi geliyo da bakalım yapabilcekmiyiz

• Rica ederim :)

• ŞU ARKADAŞIN KİMMİŞ PROFESYONEL MERAK ETTİM PAYLAŞIRMISIN BİZİMLE

• TAMAMEN YANLIŞ BİR LİSTE DELİ SAÇMASI

0|0
    0|0
    • Neden ki

• Peki senin önerin nedir, bu listede değişmesi gereken?

• amacın nedir tam olarak

Yükleniyor...