Sizce? okuyun ve cevap verin zayıflamak ile ilgili :)?

Selam arkadaşlar ben zayıflamak için sadece metabolizma hızlandırıcı ve iştah kapatıcı bir hap kullansam ( sporsuz işe yaramıyor iştahıda kapatmıyormuş ama 1 buçuk saat metabolizmayı hızlandırıyormuş arkadaşım 1 haftada 1 kilo veriyor ) sizce zayıfladıktan sonra kullanmasan kiloları alır mıyım verdiğim kiloları? yoksa almazmıyım? ya da daha fazla kilo mu alırım mesela 10 kilo verdiysem 15 geri almak gibi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• geri alırsın hem o haplar çok zararlı en iyisi spor sadece vücudun degil ruh saglıgın kafa yapın herşeyin gelişir

0|0
    0|0
    • ama ben bulgaristanda yaşıyorum hapın ismi kilolek baya bir insan varmış zayıflayan arkadaşımda 45 günde 14 kilo verdi arkadaşım anlatıkca benimde kullanasım geliyor

• anladım ben zaten bunu biliyordumda 1 yılda eğer hapı kullanırken ki yediğin gibi az yersen metabolizma düzene giriyormuş diye duydumda işte cesaret yok :D verdiğimden daha çok alırım falan diye

• neden spor yapmayı düşünmüyorsun acaba ?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben o tür haplara vs inanmıyorum. Metebolizma hızlı çalışınca sürekli wc ihtiyacı duyacaksın. Sonra otobüsde minübüs de huzursuz olacaksın. 2. Yemekte ne yediğine ne kadar yediğine dikkat et ve hangi saatte yediğinede. Birde spor yap. İlaca gerek kalmadan zayıflarsın

0|1
    0|0
  • işthın kapanın protein yağ ve karbonhdrata aç klcak vcudun ilacı brakıp iştahın geri dönünce ilk günden itibaren vcudun takır takır protein karbonhidrat ve yağ depo etcek çok dha fazlasnı alırsın duzgün diyet ve sporla kalıcı ver

0|0
    0|0
  • sakın sakın diyorum bak o ilaç işlerine girme sağlıklı zayıflama senin metabolizmanı tanıyan diyetisyen ve spor hocasıyla olur

0|0
    0|0
  • ilaç almana gerek yok bence. illa kullanmak istiyorum diyorsan 3 litre suya 3 tatlı kaşığı karbonat karıştırıp iç günde. 1 ayda yaklaşık 5-6 kilo veriyorsun ve hiç bir zararı yok faydası da çok.

0|0
    0|0
  • Bence alma bende öyle bir ilç kulanmştm 1 ayda 15 kilo kadar werdim ama hem saglıgm bozuldu hem sonrasnda tekrar aldm

0|0
    0|0
  • vücut çok karmaşık bir yapıda çalışır. iyi tanımalısın

0|0
    0|0
  • Bence sağlıklı olmaz. bir diyetisyene git ve kontrollü Kilo ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...